pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 11 kwietnia 2014
  • 20 czerwca 2014
  • wyświetleń: 2277

Warsztaty tenisa dla nauczycieli

Za nami:

W ramach programu FUNdamenty - od marzenia do mistrzostwa, przeprowadzone zostaną jedyne w województwie śląskim warsztaty szkoleniowe dla nauczycieli WF i instruktorów o tematyce nauczania podstawowej techniki gry w tenisie stołowym.

W czerwcu Czechowice-Dziedzice będą gościć trenera klasy mistrzowskiej w tenisie stołowym - Jerzego Grycana. Z tej okazji na sali gimnastycznej SP 3 w Ligocie przy ulicy Bory 2 zorganizowane zostaną kursy FUNdamenty 1.

Pierwszy warsztat odbędzie się w dniach 6 - 8 czerwca i będzie dotyczył modułów F1.1-5 tj. uchwytów rakiety, postawy gotowości, pracy nóg, ataku blisko stołu, ataku w półdystansie, smecza fh, bloku, topspinu fh. Drugi warsztat zaplanowano na 20-22 czerwca i będzie on dotyczył modułów F1.6-10 tj. topspina bh, przebicia, serwów z dolną rotacją, podcięcia po lekkim ataku, serwów z boczną rotacją, zasad taktycznych.

Obydwa trzydniowe warsztaty będą miały następującą strukturę:
- piątek - od 15:00 do 20:00
- sobota - od 10:00 do 14:30 oraz od 15:30 do 20:00
- niedziela - od 10:00 do 14:30 oraz od 15:30 do 20:00.

-To 6 dniowe szkolenie daje umiejętności i kompetencje prowadzenia zajęć na najwyższym światowym poziomie w nauczaniu początkowym techniki w przeciwieństwie do kursów instruktorskich tenisa stołowego w naszym kraju prowadzonych przez Akademie Wychowania Fizycznego- mówi Janusz Friebe.

Oprócz kursu, uczestnicy otrzymają materiały dydaktyczne, grafiki, filmy instruktażowe, oraz mogą uczestniczyć w cotygodniowych telekonferencjach na Skype. Cena warsztatów wynosi 700 złotych (jest możliwość rozłożenia płatności na raty), wystawiane są faktury VAT np. w celu dofinansowania przez szkołę.

Więcej informacji o programie można znaleźć na stronie: www.integralnytenisstolowy.com

---

Jerzy Grycan jest absolwentem Instytutu Sportu w Pekinie, wieloletni trener kadr narodowych seniorskich Polski i Australii. Był trenerem Andrzeja Grubby, Leszka Kucharskiego czy Lucjana Błaszczyka.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.