pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 3 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 782

Trampkarze: Próba sił przed ligą

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi" podaj

Trampkarze starsi, podopieczni nowego trenera Artura Żurawieckiego na dwa tygodnie przed pierwszym meczem ligowym rozegrali sparing na sztucznym boisku w Pszczynie z Sokołem Wola.

Trampkarze: Iskra sparing 15.02.2014
fot. Andzejek


Mecz trwał 2x40minut. Iskra cały czas kontrolowała przebieg meczu i ostatecznie wygrała 6:2.

Komentarz trenera Artura Żurawieckiego:
"Mieliśmy na samym początku kilka dobrych sytuacji, ale Kamilowi Sośnie i Michałowi Wierze brakowało szczęścia pod bramką rywali. W końcu ten pierwszy najwyżej wyskoczył do dośrodkowania Waliczka i pewnym mocnym strzałem głową wyprowadził nas na prowadzenie. Na drugą bramkę trzeba było długo czekać. Znów Radzio Waliczek świetnie dośrodkował piłkę, a w polu karnym sprytnym wyprzedzeniem obrońcy Artur Różycki z woleja zdobył piękną bramkę i tym samym wyprowadził nas na prowadzenie, gdyż wcześniej strzałem z dystansu po stracie piłki Sokół wyrównał.

Z biegiem czasu Iskra coraz bardziej dominowała na boisku czego efektem były kolejne bramki. Michał Wiera prostopadłym podaniem uruchomił aktywnego Różyckiego i zrobiło się 3:1. Znów Różycki wpisał się na listę strzelców po trójkowej akcji zespołu. Później mieliśmy rzut karny, niestety nie wykorzystany przez Michała Wiera. Wolanie odpowiedzieli kontrą zakończoną faulem w polu karnym Łukasza Gonski, czego efektem był rzut karny dla Sokoła. Nasz bramkarz Adrain Żywczok obronił strzał zawodnika z Woli, ale przy dobitce nie miał już szans (brak asekuracji naszych zawodników). Na stratę bramki Iskra zadziałała dynamicznie, w polu karnym po indywidualnej akcji sfaulowany został zawodnik Iskry i pewnym mocnym strzałem bramkę z rzutu karnego zdobył Michał Żupa. W końcówce "Buła" ustalił wynik spotkania na 6:2 zdobywając potężnym strzałem z zamieszania pod bramką gości.

Jestem bardzo zadowolony z postawy zawodników, było dużo ładnych indywidualnych zagrań, ale także chłopcy pokazali, że potrafią grać na jeden, czy dwa kontakty i w ten sposób tworzyć sytuacje strzeleckie. Dużą rolę odegrały pojedynki jeden na jeden gdzie góra przeważnie byli nasi zawodnicy co cieszy!
Dziękuję wszystkim zawodnikom za wysiłek który włożyli w mecz grając na pełnej mobilizacji i z zaangażowaniem."


MKS Iskra Pszczyna - LKS Sokoł Wola 6:2
bramki: Artur Różycki (trzy), Kamil Sosna, Michał Żupa (karny), Błażej Żemła

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Adrian Żywczok, Łukasz Gonska, Michał Żupa, Michał Jaworski, Błażej Żemła, Kamil Sosna, Michał Wiera, Jakub Kościelny, Michał Maroszek, Artur Różycki, Radosław Waliczek oraz Łukasz Sekta, Łukasz Paszek, Maciej Maroszek. Trener: Artur Żurawiecki

Artur Żurawiecki, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.