pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 2 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 1326

Czarni Piasek szukają bramkarza

Po ostatnich dobrych wynikach w sparingach z drużynami z klasy A w Piasku powiało optymizmem. Trener Piotr Wieczorek wciąż jednak szuka bramkarza.

Czarni Piasek wygrali z Czaplą Kryry 4:3, a następnie zremisowali 2:2 z LKS-em Łąka. Trener Piotr Wieczorek był zadowolony z gry swoich podopiecznych. - Nie wyglądało to najgorzej, ale cały czas jesteśmy na etapie poszukiwań bramkarza. Jeżeli jest w okolicy jakiś młody chłopak, który chciałby spróbować swoich sił między słupkami to serdecznie zapraszam - mówi Wieczorek.

W Piasku ogłosili także nabór do drużyn młodzieżowych. - Jeżeli urodziłeś się w 2000, 2001 lub 2002 roku albo jesteś jeszcze młodszy, zapraszamy na treningi na Orliku w Piasku - mówi trener grup młodzieżowych Damian Wieczorek. W klubie zapewniają, że chcą dbać o młodzież. - Ostatnio dzięki środkom pozyskanym z miasta udało się zakupić sprzęt sportowy, którego młodzieży brakowało. Warunki więc są, czekamy tylko na chętnych - mówi Grzegorz Ryguła, prezes Czarnych.

Działacze wciąż zachęcają do oddawania 1 procenta swojego podatku na rzecz klubu. - Wystarczy przy wypełnianiu PIT-a wpisać nr KRS Pszczyńskiej Fundacji Wspierania i Rozwoju Sportu, 0000346362 - zachęca Michał Pawlak, sekretarz klubu. Dodaje, że w polu "cel szczegółowy" należy wpisać "KS Czarni Piasek".

(mpm)

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.