Praca Pszczyna Praca Pszczyna

• 24 marca 2014
  • wyświetleń: 1607

IV liga: Inauguracyjna klapa Iskry

W sobotę ruszyły wiosenne rozgrywki IV ligi. Wicelider z Pszczyny podejmował trzecią ekipę w ligowej tabeli. W starciu na szczycie lepsi okazali się goście z Suszca, którzy wykorzystali niemal 100% błędów gospodarzy.

1:5 - 85' Mikołajec

MKS Iskra Pszczyna: Mikler - Kraus(Ryguła), Grabczyński, Krawczyk, Zaremski - Czyż(Żemła), Zamojda, Borowczyk, Żur (Grygier) - Maroszek, Sawicki(Wdowiak)

Ławka rezerwowych: Rakowski, Dragon, Wdowiak, Ryguła, Żemła, Grygier, Piesiur
Trener: Wojciech Jarosz
II Trener: Mirosław Dreszer
Masażyści: Aneta Kotalczyk, Przemysław Dziędziel
Kier. drużyny: Wojciech Studzieński

___________________________________________________________

GKS Krupiński Suszec: Wilczewski - Styczeń, Tumula, Biedrzycki, Kachel - Malcher, Kuś(Mikołajec), Habor, Cimała (Babiak)- Winkler, Pancer

IV liga: MKS Iskra Pszczyna - GKS Krupiński Suszec 22.03.2014 · fot. Andzejek

Zapraszamy do przeczytania relacji tekstowej pierwszego meczu wiosny. MKS Iskra Pszczyna - GKS Krupiński Suszec.

Witamy na oficjalnej stronie internetowej MKS-u Iskra Pszczyna. Zapraszamy do śledzenia relacji live. Piękny, wiosenny dzień i miejmy nadzieję na dobre widowisko. Obie ekipy już się rozgrzewają.
Pan Tomasz Wajda wyprowadza zawodników na murawę pszczyńskiego stadionu.
1' Rozpoczynamy długo wyczekiwaną wiosnę. Pierwsi przy piłce zawodnicy goście.
4' Dobra akcja prawym skrzydłem duetu Maroszek-Sawicki, lecz strzał drugiego niestety niecelny.
8' Aktualnie Krupiński dłużej utrzymuje się przy piłce. Przed minutą ładnym uderzeniem zza pola karnego popisał się Kuś, ale nie zrobiło to wrażenia na Miklerze, który pewnie złapał futbolówkę.
11' Szybka kontra Iskry, ale kiks Żura.
14' Źle rozegrany rzut rożny przez gospodarzy. Następnie strzał zza 16' metra, ale zablokowany.
17' Rzut karny dla gości.
17' 0:1! Pierwszy strzał Tumuli obroniony przez Miklera, lecz dobitka głową już celna.
21' 0:2! Fatalny błąd Grabczyńskiego, z piłką na bramkę popędził Pancer i w sytuacji sam na sam nie dał szans Miklerowi.
23' Trójkolorowi grają po prostu słabo, a Krupiński wykorzystał swoje sytuacje w stu procentach. Na boisku "wieje" nudą.
28' Żółtą kartką ukarany Kamil Pancer.
33' 0:3! Fatalna gra obrońców Iskry. Druga już bramka napastnika gości.
35' Zmiana w Iskrze. Schodzi: Żur, Wchodzi: Grygier.
38' W grze Iskry ewidentnie widać brak Adama Maślorza.
41' Po rzucie rożnym wykonywanym przez Borowczyka główkował Grabczyński, lecz nad bramką Wilczewskiego.
45' Koniec pierwszej połowy. Pszczynianie grają słabo i nie widać optymistycznych akcentów na dobrą grę w drugiej połowie spotkania.
46' Rozpoczynamy. Miejmy nadzieję na lepszą grę gospodarzy.
47' 0:4! Fatalna gra. Winkler popędził skrzydłem i pokonał Miklera.
49' Ładna wrzutka wprost na głowę Zaremskiego, a ten strzela na 1:4.
50' Zmiana w Iskrze. Schodzi: Czyż. Wchodzi: Żemła.
51' Żółta kartka dla Grzegorza Stycznia.
60' Zmiana w Iskrze. Schodzi: Sawicki. Wchodzi: Wdowiak.
64' Groźna akcja GKS-u. Skrzydłem Winkler, ale nad bramką.
70' Zmiana w Krupińskim. Schodzi: Cimała. Wchodzi: Babiak.
85' 1:5! Wrzutka z boku wprost na głowę Mikołajca, a ten pewnie pokonuje bramkarz Iskry.
90' Sędzia kończy dzisiejsze zawody. Iskra rozbita na własnym obiekcie. Krupiński wywozi cenne trzy punkty. Miejmy nadzieję, że "zimny prysznic" podziała na Trójkolorowych mobilizująco.

Za tydzień okazja do rehabilitacji. 29 marca zapraszamy na Stadion Miejski. Pszczynianie będą podejmować drużynę Drzewiarza Jasienica. Początek spotkania o godz. 15. Serdecznie zapraszamy na Bogedaina.

dragac, źródło: MKS Iskra Pszczyna