pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 27 lutego 2014
  • wyświetleń: 631

Trampkarze: Wygrana bez zachwytu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi" podaj

Przygotowujący się do rundy wiosennej trampkarze starsi z rocznika 1999 w środowy wieczór rozegrali na boisku Piast mecz z Czaplą Kryry. Mimo, że Iskra wygrała to ze swojej gry nie może być zadowolona. Do początku ligowych rozgrywek jest jeszcze jednak nieco czasu, a sparing pokazał nad czym trzeba jeszcze popracować.

Komentarz Michała Wiery:
"W środę z Kryrami zagraliśmy 3x25 minut. Choć w pierwszej tercji zdobyliśmy bramke na 1-0 z rzutu rożnego to nie graliśmy zbyt dobrze. Nie umieliśmy czasami wykonać trzech dokładnych podań. W drugiej tercji już było trochę lepiej, bo pograliśmy już piłką i gra wyglądała poprawnie, a na 2-0 bramkę zdobył Łukasz Mąka. W trzeciej tercji niestety zagraliśmy podobnie jak w pierwszej tercji, czyli niedokładne podania. Choć wygraliśmy to nie byliśmy z siebie zadowoleni."

MKS Iskra Pszczyna - UKS Czapla Kryry 2-0
bramki: Kamil Sosna, Łukasz Mąka

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Adrian Żywczok, Łukasz Sekta, Michał Wiera, Błażej Żemła, Kuba Kościelny, Michał Żupa, Łukasz Pustelnik, Kamil Sosna, Łukasz Mąka, Łukasz Paszek, Michał Jaworski, Radosław Waliczek, Łukasz Gonska

Michał Wiera
źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi" podaj