pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 27 lutego 2014
  • wyświetleń: 1107

Liga Maluchów: Pożyteczna lekcja

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

W Pawłowicach odbył się kolejny turniej z cyklu Ligi Maluchów. Tym razem zagrało sześć zespołów. W roczniku 2005 pszczyńską Iskrę reprezentowały dwie drużyny.

Liga Maluchów w Pawłowicach 22.02.2014 · fot. Tomasz Kropidło


Wypowiedź trenera Tomasza Kropidło:
"W miniony weekend uczestniczyliśmy w pawłowickiej odsłonie Lidze Maluchów. W tym turnieju mieliśmy to szczęście, że pod nieobecność Rekordu Bielsko-Biała mogliśmy wystawić do rywalizacji dwie ekipy. Chłopcy podzieleni zostali na dwa równorzędne składy, jeden w getrach białych, zaś drugi w niebieskich. Zawody te były kolejną pożyteczną lekcją. Chłopcy coraz bardziej zaczynają rozumieć, że największą frajdę oprócz strzelania bramek, daje posiadanie piłki i jak najdłuższe utrzymanie się przy niej. To po raz kolejny pokazało, że moi podopieczni potrafią w tym elemencie zdominować zdecydowaną większość zespołów. Nie boją się rozgrywać piłki od własnej bramki, co prowadzi do ładnej dla oka gry. Tradycją już stała się ambitna gra do ostatniego gwizdka arbitra, co najlepiej pokazała sytuacja z ostatniego meczu, w której na trzy sekundy przed końcem chłopcy szybko ustawiali piłkę do wykonania rzutu z autu i szturmem wbiegli w pole karne, by zdobyć bramkę. Do szczęścia zabrakło jednak centymetrów. Wszyscy zawodnicy zasłużyli na brawa."

Szkółka Piłkarska MKS Iskra Pszczyna 2005 zagrała w składzie:
Kamil Bohm, Dawid Goczoł, Dawid Sokołowski, Błażej Kokot, Jakub Jurczak, Kacper Sakrajecki, Miłosz Luboń, Jakub Sokołowski, Marek Świerczek, Kacper Kempny, Borys Tomanek, Maciej Caputa, Kamil Cieszko, Bartosz Maroszek, Jan Kapera, Kacper Rak. Trener: Tomasz Kropidło

Tomasz Kropidło, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj