pless.pl

Reklama

Sport

  • 25 lutego 2014
  • wyświetleń: 1533

Świetny występ w Pawłowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

Z turnieju na turniej, z meczu na mecz coraz większe postępy widać w postawie małych piłkarzy pszczyńskiej Iskry. Najmłodsi zawodnicy grający w rozgrywkach Ligi Maluchów gościli w miniony weekend na hali w Pawłowicach.

Liga Maluchów w Pawłowicach 22.02.2014 · fot. Jerzy Pietruszka


Komentarz trenera Ryszarda Tomanka:
"Tę relację jest mi szczególnie miło składać, bo wczorajszy turniej Ligi Maluchów, który odbył się w Pawłowicach był naszym największym dotychczasowym sukcesem. Nie tylko zajęliśmy 1. miejsce w turnieju, ale dokonaliśmy tego w wielkim stylu. Z pięciu rozegranych meczy wygraliśmy cztery, jeden zremisowaliśmy, zdobywając w ten sposób aż 13 punktów. Wygraliśmy kolejno z Pniówkiem Pawłowice 1-0, Polonią Łaziska 2-1, Rekordem Bielsko 1-0, Trójką Czechowice 3-0 i zremisowaliśmy z MKS Żory 2-2. Żeby pobić ten punktowy rekord trzeba w przyszłości w turnieju wszystkie mecze wygrać. Chłopcy powiedzieli, że jest to do załatwienia.
To był nasz dzień, to był nasz turniej. Na boisku wiele zagrań nam wychodziło. Bramkarz był prawie bezbłędny, obrona grała pewnie, a w ofensywie chłopcy potrafili zawiązać wiele akcji. Jeżeli wspomnę jeszcze o ambicji i bojowości w grze, to obraz ciekawej drużyny jest gotowy. Gratulacje dla tej ciekawej drużyny."


MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Damian Zimnol, Karol Stieber, Szymek Muras, Hubert Pietruszka, Kacper Hasiuk, Nataniel Kowalik, Bartek Faruga, Oliwier Wagstyl, Kacper Kos i Igor Bała. Trener: Ryszard Tomanek

Bramki: Igor Bała (cztery), Kacper Kos (dwie), Hubert Pietruszka (dwie), Damian Zimnol

Ryszard Tomanek
źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj