pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 24 lutego 2014
  • wyświetleń: 1099

Juniorzy: Grali falami

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze starsi" podaj

W sobotnie przedpołudnie na boisku w Żorach juniorzy młodsi Iskry rozegrali kolejny sparing w okresie przygotowawczym. Rywalem podopiecznych Henryka Wity byli zawodnicy miejscowego MKS Żory.

Juniorzy: MKS Żory - MKS Iskra Pszczyna 22.02.2014 · fot. Andzejek


Mecz oczami Kamila Kułagowskiego i Bartosza Pisarka:
"Kolejny wygrany sparing ,to już trzeci, który zaliczyli pszczyńscy juniorzy. Widać, że okres przygotowawczy idzie pełną parą. Pierwsza połowa spotkania była dość wyrównana, choć początek zdominowali goście, czego efektem była piękna bramka Michała Pruska rozprowadzona przez Kamila Komrausa z Dawidem Morcinkiem. W późniejszym etapie mieliśmy jeszcze parę sytuacji, lecz nie umieliśmy ich wykorzystać. Pod koniec pierwszej połowy lekko opadliśmy z sił czego skutkiem była bramka na 1-1 niejako "do szatni".

Po przerwie Henryk Wita przeprowadził kilka zmian. Drugą połowę zawodnicy Iskry zagrali nieco ofensywniej co szybko przyniosło bramkę. Piłkę na skrzydło dostaje Pisarek dośrodkowuje do Furczyka, a ten strzela na 1:2. Trzecią bramkę dla pszczynian strzelili ponownie Michał Prusek, który tym razem po błędzie zawodników z Żor i pewnie wykorzystał rzut wolny pośredni z pola karnego. Po tej bramce zawodnicy Iskry troszeczkę przyspali i stracili bramkę na 2:3, która dała impuls do walki zawodnikom z Żor, którzy zaatakowali śmielej. Mimo to w końcówce spotkania po ładnej akcji na linii Morcinek - Prusek, ten drugi trafił na 2:4 i skompletował hat-tricka, a mecz zakończył się wygraną Iskry Pszczyna."


MKS Żory - MKS Iskra Pszczyna 2-4 (1-1)
bramki: 0:1 Michał Prusek, 1:1, 1:2 Szymon Furczyk, 1:3 Michał Prusek, 2:3, 2:4 Michał Prusek

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Konrad Kondraciuk, Mateusz Drzyzga, Kornel Kmieci, Jan Kędzior, Kamil Kułagowski, Dominik Mikołajec, Dawid Morcinek, Kamil Komraus, Michał Prusek, Kacper Prusek, Kamil Bałuch
oraz Niesyto Przemysław, Piotr Świerczek, Seweryn Czuwaj, Pisarek Bartosz, Furczyk Szymon. Trener: Henryk Wita

Bartosz Pisarek, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Trampkarze starsi

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze starsi" podaj