pless.pl

Reklama

Sport

  • 22 lutego 2014
  • wyświetleń: 1035

Pozytywnie w Tychach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Żaki" podaj

Pożyteczny test-mecz w Tychach w czwartkowy wieczór rozegrali trampkarze Iskry z rocznika 2002. W starciu z GKSem Tychy trener miał okazję sprawdzić w praktyce jak wyglądają postępy w grze młodych piłkarzy.

Trampkarze: Iskra - UKS Suszec 28.10.2013
fot. Andzejek


Komentarz trenera Marcina Pastuszki:
"Do Tychów pojechaliśmy w szesnastoosobowym składzie. Graliśmy 6 x 6 plus bramkarze, dwa x 40 minut. Najważniejszym założeniem tego sparingu było przełożenie pewnych zachowań, kombinacji ćwiczonych w ostatnich tygodniach na treningach. Na pewno były momenty bardzo dobrej gry, ale mieliśmy także przestoje w grze, gdzie przeciwnik przeważał. Jednakże wygraliśmy zasłużenie. Co prawda wynik ma drugorzędne znaczenie jednak liczę, że w tym przypadku będzie również bodźcem do dalszej pracy."

GKS Tychy (2003) - MKS Iskra Pszczyna (2002) 4-9
Bramki: Bernard (3), Góralczyk (2), Sobek (2), Nachyła, Ogrodnik

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Moroń - Beberok, Sojka, Czorny, Wieciech, Musiolik, Ogrodnik, Sobek, Góralczyk, Bernard, Nachyła, Lazar, Wagstyl, Czulak, Zych, Maśka. Trener: Marcin Pastuszka

Marcin Pastuszka
źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Żaki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Żaki" podaj