pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 20 lutego 2014
  • wyświetleń: 1497

LF: Dla kogo Puchar Ligi?

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Rozgrywki ligowe A.D.2014 zakończyły się blisko dwa tygodnie temu. Zanim jednak zostanie podsumowany sezon halowy czeka nas jeszcze walka o ostatnie ligowe trofeum Puchar Ligi, o które w sezonie 2013/2014 pod dachem powalczy 13 chętnych drużyn.

LF harmonogram Pucharu Ligi 2014

W środowy wieczór odbyło się losowanie Pucharu Ligi. W tym sezonie zagramy ponownie w grupach. Rozstawione zostały trzy najlepsze drużyny z I ligi, pozostałe losowane były z jednego koszyka.

Wszystkie mecze odbędą się na hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie, zarówno faza grupowa jak i faza pucharowa. Szczegółowy podział na grupy oraz harmonogram gier w załączniku w plikach do pobrania.

Przypominamy, że zespoły grać muszą w składach jakich zakończyły ligowe zmagania (nie można już dopisywać nowych graczy). Kary za żółte kartki z ligowego sezonu nie są brane pod uwagę. Wszystkie mecze grane będą raz 12 minut. W fazie pucharowej gdzie konieczne jest wyłonienie zwycięzcy w przypadku remisu zarządzone będą rzuty karne (trzy serie a następnie aż do skutku).

Po pucharowych zmaganiach około godziny 16:45 na hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie odbędzie się podsumowanie oraz uroczyste zakończenie ligowego sezonu 2013/2014, na które już dzisiaj zapraszamy wszystkie drużyny.

Andzejek
źródło: POSiR Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj