pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 20 lutego 2014
  • wyświetleń: 1369

Trampkarze: Trzecia wizyta Odry

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi" podaj

We wtorkowe popołudnie kolejna drużyna Odry Wodzisław gościła w Pszczynie. Po seniorach i roczniku 2001, tym razem rywalem pszczynian był zespół trampkarzy z rocznika 2000. Iskra zagrała dobry mecz i zasłużenie wygrała, ale trener wciąż ma nad czym pracować.

Komentarz trenera Mateusza Bałucha:
"Mecz był rozgrywany w trzech częściach po 25 minut każda. Pierwsza tercja była bardzo dobra w wykonaniu Iskry. Młodzi piłkarze z Pszczyny grali ładnie dla oka i skutecznie, efektem czego było prowadzenie 2:0, a dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Łukasz Mąka. Na uznanie zasługuje druga bramka, która padła po bardzo ładnej zespołowej akcji, pszczynianie wymienili kilka podań z pierwszej piłki w polu karnym, a Łukasz Mąka mógł tylko skierować piłkę do pustej bramki.

Trampkarze starsi: MKS Iskra szczyna - MKP Odra Wodzisław 18.02.2014 · fot. Andzejek


W drugiej części Iskra zdobyła kolejne dwie bramki, dwukrotnie w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Fabian Pustelnik i z wielki spokojem pokonał bramkarza Odry. Po tym prowadzeniu nastąpiło małe rozluźnienie w naszych szeregach efektem czego były dwie stracone bramki po naszych wyraźnych błędach. Najpierw faul w polu karnym zamieniony na bramkę a chwilę później błąd w rozegraniu piłki w obronie w mecz zakończył się wynikiem 4:2. Cieszy dobra gra zespołowa, której efektem było wiele sytuacji podbramkowych, brakowało trochę skuteczności i uderzeń z dystansu. W barwach Iskry zobaczyliśmy dwóch testowanych zawodników: Krzysztofa Gorzko z Czapli Kryry i Jakuba Rakusa z Wisły Wielkiej."


MKS Iskra Pszczyna - MKP Odra Wodzisław 4:2 (2:0, 2:2, 0:0)
Bramki: 1:0 Łukasz Mąka (5.), 2:0 Łukasz Mąka (10.), 3:0 Fabian Pustelnik (29.), 4:0 Fabian Pustalnik (36.), 4:1 (40. - rzut karny), 4:2 (49.)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Szymon Grzywa, Wojciech Pośpiech, Adam Bałuch, Jakub Janosz, Piotr Noga- Dawid Szromek (kpt) Łukasz Zjawiński, Fabian Pustelnik, Krzysztof Francuz, Kamil Pustelnik- Łukasz Mąka, oraz Bartosz Sosna, Sławomir Piech, Paweł Oszek, Kamil Kopeć, Krzysztof Gorzko (Czapla Kryry), Jakub Rakus (Wisła Wielka). Trener: Mateusz Bałuch

Mateusz Bałuch
źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi" podaj