pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 16 lutego 2014
  • wyświetleń: 1378

Trampkarze: Postępy widoczne

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi" podaj

Po sobotniej wizycie w Tychach w czwartkowe popołudnie w Pszczynie z rewizytą w Pszczynie zjawili się piłkarze GKSu Tychy. Na boisku Piast skuteczniejsi byli co prawda goście, ale gra zawodników Iskry była w tym meczu bardzo dobra.

Komentarz trenera Mateusza Bałucha:
"Można powiedzieć spotkanie rewanżowe tych drużyn, po bardzo słabym meczu w Tychach, tym razem pszczynianie zagrali zdecydowanie lepiej. Kluczem do dobrej gry w tym spotkaniu był środek pomocy, który funkcjonował w czwartkowe popołudnie bardzo dobrze. Mecz rozpoczął się nie po myśli Iskry i już po pierwszych dwóch rzutach rożnych tyszanie prowadzili 2:0. Wynik ten jednak nie oddawał sytuacji na boisku, bo tym razem to gospodarze dominowali na boisku jeśli chodzi o posiadanie piłki jak i sytuacje podbramkowe, lecz zawodziła skuteczność.

Trampkarze starsi: MKS Iskra Pszczyna - UKS GKS Tychy 13.02.2014 · fot. Andzejek


Druga połowa przyniosła podwyższenie wyniku po kolejnym stałym fragmencie gry, tym razem po rzucie karnym, który świetnie obronił Szymon Grzywa, lecz przy dobitce był już bez szans. Dopiero w końcówce drugiej części gry Iskra udokumentowała dobrą grę zdobywając bramkę a na listę strzelców wpisał się Kamil Pustelnik.

Trzecia część przyniosła kolejną bramkę dla GKS-u, tym razem bramkarza pokonali z rzutu wolnego. Dopiero przy wyniku 4:1 dla tyszan skutecznie zaczęli grać pszczynianie co przyniosło dwa trafienia. Najpierw Łukasz Zjawiński udokumentował dobrą grę w tym meczu bramką, chwilę później Łukasz Mąka zmniejszył rozmiary porażki. W końcówce GKS zdobył jeszcze jedną bramkę i mecz zakończył się wynikiem 3:5. Cieszy jednak dobra zespołowa gra, a na wyróżnienie zasługuje zdecydowanie środek pola gdzie rządził kapitan, Dawid Szromek.


MKS Iskra Pszczyna - UKS GKS Tychy 3:5 (0:2, 1:1, 2:2)
Bramki: Kamil Pustelnik, Łukasz Zjawiński, Łukasz Mąka

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Szymon Grzywa, Kamil Świder- Adam Bałuch, Jakub Janosz, Wojciech Pośpiech, Paweł Oszek- Łukasz Zjawiński, Fabian Pustelnik, Dawid Szromek, Krzysztof Francuz, Kamil Pustelnik- Łukasz Mąka oraz Bartosz Sosna, Michał Biegier, Sławomir Piech. Trener: Mateusz Bałuch

Mateusz Bałuch
źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi" podaj