pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 17 lutego 2014
  • wyświetleń: 1371

Siatkarki UKS Centrum liderkami

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Siatkarki UKS Centrum przy POSiR Pszczyna świetnie radzą sobie w IV etapie Śląskiej Ligi Młodziczek. Po dwóch turniejach, które rozegrane zostały w Cieszynie i Piekarach Śląskich, podopieczne trenera Jarosława Płachno mają komplet zwycięstw.

Pierwszy turniej IV etapu został rozegrany w Cieszynie. Pszczynianki wygrały 2:0 z Victorią-MOSiR Cieszyn oraz 2:1 z UKS-em Net Piekary Śląskie. Podczas drugiego turnieju w Piekarach, UKS Centrum przy POSiR wygrał ponownie z Netem, tym razem 2:0. Podczas drugiego turnieju na zawody nie stawił się SiKReT Gliwice, stąd pszczynianki otrzymają punkty walkowerem.

Komentarz trenera Jarosława Płachno
"Po słabszym trzecim etapie przyszedł czas na przerwę. Przez ferie zaczęliśmy się przygotowywać do następnego etapu. Dziewczyny ciężko popracowały, wprowadziliśmy parę rotacji w pierwszej "szóstce" i na pierwszym wyjazdowym turnieju w Cieszynie zaowocowało to dwoma wygranymi meczami. Kolejny wyjazd mieliśmy do Piekar Ślaskich, gdzie dziewczyny były bardzo w dobrej dyspozycji. Popełniały bardzo mało błędów własnych i gładko pokonały
rywalki na swojej hali 2:0. Na razie daje nam pierwsze miejsce w naszej grupie."

IV etap Śląskiej Ligi Młodziczek, turniej w Cieszynie

VC Victoria-MOSiR Cieszyn - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:2 (22:25, 19:25)
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - UKS Net Piekary Śląskie 2:1 (25:12, 20:25, 19:25)
UKS Net Piekary Śląskie - VC Victoria-MOSiR Cieszyn 2:0 (25:17, 25:22)

Piekary Śląskie
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna UKS Net Piekary Śląskie 2:0 (25:19, 25:11)

W turniejach UKS Centrum przy POSiR Pszczyna zagrał w składzie: Anna Folek, Martyna Sęk, Nastazja Zajączkowska, Natalia Humska, Magdalena Beczała, Iga Konior, Magdalena Skotnica, Julia Jagodzińska, Magdalena Danielczyk, Natalia Poleś, Agnieszka Kędzior oraz Bernadeta Stryczek.

Ostatni dla pszczynianek turniej IV etapu zostanie rozegrany 22 lutego w hali POSiR w Pszczynie. W zawodach wezmą udział: UKS Centrum przy POSiR Pszczyna, SiKReT Gliwice oraz VC Victoria-MOSiR Cieszyn. Początek turnieju wyznaczono na godzinę 12.00.

źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj