pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 12 lutego 2014
  • wyświetleń: 1098

Trampkarze starsi: Tyskie granie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi" podaj

W sobotnie popołudnie na boisku w Tychach występujący w Śląskiej Lidze Trampkarzy rocznika 2000 zawodnicy Iskry Pszczyna zmierzyli się drużyną GKSu Tychy.

Trampkarze starsi: UKS GKS Tychy - MKS Iskra Pszczyna 08.02.2014 · fot. Andzejek


Komentarz trenera Mateusza Bałucha:
"Mecz towarzyski był podzielony na dwie części, pierwsza część spotkania trwała 60 minut a zawodnicy grali nietypowo, czyli 8x8. W tej części spotkania gra toczyła się pod dyktando GKSu a pszczynianie skupili się na bronieniu i wyprowadzaniu kontr ataków. Mecz był wyrównany tylko do stanu 4:3 dla tyszan, później dominacja GKSu była coraz większa i mecz zakończył się wynikiem 6:3, a bramki zdobyli: Krzysztof Francuz 2, Łukasz Mąka.

Druga część sparingu była grana już normalnie 11x11. Mecz wyglądał podobnie jak na małym boisku, przewaga tyszan w posiadaniu piłki, lecz zdecydowanie skuteczniej grali pszczynianie. Dwie wyprowadzone kontry i było 2:0 dla Iskry po golach Łukasz Mąki, Fabiana Pustelnika.
Końcowy kwadrans był jednak grany pod dyktando GKSu, a Iskra wyraźnie opadła z sił i tyszanom udało się trzykrotnie pokonać bramkarza Iskry."


MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Szymon Grzywa, Kamil Świder- Jakub Janosz, Piotr Noga, Wojciech Pośpiech, Adam Bałuch,- Bartosz Sosna, Mateusz Wala, Fabian Pustelnik, Kamil Pustelnik, Krzysztof Francuz- Łukasz Mąka, oraz Kamil Kopeć, Sebastian Orzechowski, Paweł Oszek

Mateusz Bałuch
źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi" podaj