pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 13 lutego 2014
  • wyświetleń: 2021

Tenisiści stołowi na półmetku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ULKTS Pszczyna" podaj

Zakończyła się pierwsza runda rozgrywek II ligi Kobiet oraz Ligi Okręgowej mężczyzn, czy była to udana runda dla Pszczyńskiego ULKTS-u?

ulkts pszczyna
Mecz z Tarnowskimi Górami · fot. Janusz Friebe


Jeśli chodzi o zespół kobiecy to rozgrywki toczą się zgodnie z planem a właściwie z założeniami, jakie były przed sezonem, dziewczyny wywalczyły pięć remisów, odniosły jedno zwycięstwo, a doznały dziewięć porażek, co daje nam czternaste miejsce, niestety w strefie spadkowej. Już wcześniej pisaliśmy, że będzie to sezon, w którym będziemy walczyć o przetrwanie na tym szczeblu rozgrywek, a do rozgrywek dopuszczamy młode zawodniczki, które będą nabierać doświadczenia i w zasadzie będą się uczyć, a
na zdobywanie punktów i wygrywanie meczy będzie trzeba poczekać, trzeba dodać, że dziewczęta i tak sobie radzą doskonale, z meczu na mecz czują się pewniej i walczą ambitnie. Naturalnie podporą dziewczyn są starsze koleżanki, które wspierają i dopingują młode koleżanki i oczywiście w ważnych meczach grają i zdobywają punkty. W marcu rusza druga runda i będziemy walczyć o utrzymanie się w lidze.

Skład drużyny zgodny z rankingiem indywidualnym:
Kukla Sabina, Strzymszok Lucyna, Łukaszczyk Katarzyna, Ryguła Magdalena, Friebe Dominika, Krawczyk Kinga, Piórko Emilia, Kłapyta Zofia.

Aktualna tabela II Ligi Kobiet: www.slzts.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=25&Itemid=139

W lidze Okręgowej startują dwie nasze drużyny, pierwsza złożona z doświadczonych zawodników, a druga drużyna oparta na młodzieży, która, na co dzień trenuje w Klubie. Pierwszy zespół radzi sobie całkiem dobrze, zajmuje piąte miejsce, przed drugą rundą Panowie zapowiadają walkę o pozycję trzecią. Natomiast młodsza drużyna jak do tej pory płaci frycowe, na razie udało się wygrać z dwoma zespołami, ale podobnie jak koleżanki, chłopcy trenują ambitnie i nie martwimy się rozgrywkami, one są tylko dodatkiem do etapu szkoleniowego.

Skład ULKTS Pszczyna zgodny z rankingiem indywidualnym:
Anderko Marcin, Suchodolski Paweł, Puda Piotr, Grajny Leszek, Ochodek Grzegorz, Tempini Rizzardi Maurizzio, Baborski Andrzej, Pater Wojciech.

Skład ULKTS II Pszczyna zgodny z rankingiem indywidualnym:
Rus Jacek, Kraut Robert, Cieślicki Wojciech, Broszkiewicz Łukasz, Kłapyta Krzysztof, Kołodyński Maksymilian.

Aktualna Tabeli Ligi Okręgowej grupa I: www.slzts.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=29&Itemid=149

Janusz Friebe

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

ULKTS Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ULKTS Pszczyna" podaj