pless.pl

Reklama

Sport

  • 12 lutego 2014
  • wyświetleń: 2678

LKS Studzienice z pucharem GOSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOSIR Goczałkowice" podaj

Drużyna ze Studzienic okazała się najlepszą w "Turnieju Futsalu Juniorów o Puchar Kierownika Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji".

Zawody odbyły się 8 lutego. Do rozgrywek zaproszono osiem zespołów, które drogą losowania podzielono na dwie grupy. Do pierwszego półfinału awans wywalczyła sobie ekipa z Kryr, która pokonała 2:0 kolegów z Woli. W drugim półfinale zaprezentowali się piłkarze ze Studzienic, którzy gładko pokonali 3:0 reprezentację z Wisły Wielkiej. W spotkaniu o trzecią lokatę Wolanie wygrali 2:1 z Wisłą.

Turnieju Futsalu Juniorów o Puchar Kierownika GOSiR - 8.02.2014 · fot. Paweł Kanik


W wielkim finale Studzienice pokonały Czaplę Kryry 6:2 i to oni cieszyli się ze zwycięstwa w całym turnieju. Na siódmym miejscu swoją przygodę w zawodach zakończyli zawodnicy z Rudołtowic, wygrywając z drugim zespołem Goczałkowic 3:0. W meczu o piątą pozycję goczałkowiczanie rozgromili 4:0 Kaniów. Na zakończenie zawodów wręczono dyplomy, puchary oraz nagrody indywidualne dla najlepszego bramkarza, którym został Stebel Tomasz z Kryr oraz dla najlepszego zawodnika, którym bezkonkurencyjnie w oczach organizatorów został Wojciech Janosz ze Studzienic.

BM / pless.pl
źródło: GOSiR Goczałkowice-Zdrój

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOSIR Goczałkowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOSIR Goczałkowice" podaj