pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 5 lutego 2014
  • wyświetleń: 1581

Grad goli na dużych bramkach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

13 zespołów wzięło udział w VII Młodzieżowym Turnieju Futsalu "Dzikich Drużyn", który został rozegrany w hali POSiR w Pszczynie w ramach zimowej akcji dla młodzieży szkolnej Ferie z POSiR-em 2014 "Odśnieżę później!".

Zawody tradycyjnie rozgrywane były na bramki o szerokości 5 metrów. To spowodowało, że zawody obfitowały w dużą ilość zdobytych bramek.

ferie z POSiRem 2014 Czyż
Adam Czyż odbiera certyfikat z rąk Macieja Stiebera, dyrektora POSiR-u. Propozycja Adama Czyża "Odśnieżę później!" zwyciężyła w konkursie na hasło Ferii z POSiR-em 2014. · fot. POSiR Pszczyna


W 21 turniejowych spotkaniach padło w sumie 110 goli. To daje średnio ponad pięć bramek na mecz. W zmaganiach wygrał zespół grający pod nazwą "Szkloki", który turniejowe zmagania rozpoczął od porażki 1:2 z ekipą Kamehame, ale później pięć kolejnych spotkań, zakończyli zwycięstwem. W finale ograli 4:2 zespół "Nazwa to nie wszystko".

Turniej Futsalu "Dzikie Drużyny"
Cztery najlepsze VII Młodzieżowego Turnieju Futsalu "Dzikich Drużyn". · fot. POSiR Pszczyna


W trakcie zawodów specjalny certyfikat oraz nagrody odebrał Adam Czyż, który okazał się zwycięzcą konkursu na hasło Ferii z POSiR-em 2014 "Odśnieżę później!".

"Odśnieżę później!": VII Młodzieżowym Turnieju Futsalu "Dzikich Drużyn" 31.01.2014 · fot. Andzejek


Ferie z POSiR-em 2014 "Odśnieżę później!"
VII Młodzieżowy Turniej Futsalu "Dzikich Drużyn", hala POSiR w Pszczynie, 31 stycznia 2014 roku
Klasyfikacja:
1. Szkloki, 2. Nazwa to nie wszystko, 3-4. Power Rangers, Kilo Cukru, 5-8. Torpeda Papa Smerf, Kamehame, Aerodynamika Nocnika, Włodar Podaj, 9. DNW, 10. Tim Papy Smerfa, 11-12. Czuj Czuj Czuwaj, Liptony, 13. Ewkilibrystycznie.

Wyróżnieni zawodnicy: Mateusz Dragon (Szkloki) i Kamil Walecki (Nazwa to nie wszystko)

Skład zwycięzców: Sonia Szuściel, Wojciech Dragon, Marek Skipioł, Mateusz Dragon, Michał Grajcarek, Adam Grajcarek, Radek Rakowski, Kacper Żupa.

Ferie z POSiR-em 2014

źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj