pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 30 października 2004
  • wyświetleń: 2387

Harmonogram SALF

Harmonogram Suszeckiej Amatorskiej Ligi Futsalu - sezon 2004/2005

2 Kolejka 04-05 grudzień

sobota 15:00 Instalbud - FC Kleszczówka
sobota 15:50 Kawiarnia No1 Suszec - ATS Jakub
niedziela 13:00 Hotel Imperium - Katon
niedziela 13:50 MOSiR Biały Diabeł - Prodrex
niedziela 14:40 Poligoners - Podstarzyniec
niedziela 15:30 Stara Wieś - EL-RA Łąka

3 Kolejka 11-12 grudzień

sobota 17:30 Podstarzyniec - Stara Wieś
niedziela 13:00 EL-RA Łąka - Instalbud
niedziela 13:50 Prodrex - Poligoners
niedziela 14:40 Katon - MOSiR Biały Diabeł
niedziela 15:30 ATS Jakub - Hotel Imperium
niedziela 16:20 FC Kleszczówka - Kawiarnia No1 Suszec

4 Kolejka 18-19 grudzień

sobota 17:30 Instalbud - Kawiarnia No1 Suszec
niedziela 13:00 Hotel Imperium - FC Kleszczówka
niedziela 13:50 MOSiR Biały Diabeł - ATS Jakub
niedziela 14:40 Poligoners - Katon
niedziela 15:30 Stara Wieś - Prodrex
niedziela 16:20 EL-RA Łąka - Podstarzyniec


5 Kolejka 15-16 styczeń

sobota 17:30 Prodrex - EL-RA Łąka
niedziela 13:00 Podstarzyniec - Instalbud
niedziela 13:50 Katon - Stara Wieś
niedziela 14:40 ATS Jakub - Poligoners
niedziela 15:30 FC Kleszczówka - MOSiR Biały Diabeł
niedziela 16:20 Kawiarnia No1 Suszec - Hotel Imperium

6 Kolejka 22-23 styczeń

sobota 17:30 Instalbud - Hotel Imperium
niedziela 13:00 MOSiR Biały Diabeł - Kawiarnia No1 Suszec
niedziela 13:50 Poligoners - FC Kleszczówka
niedziela 14:40 Stara Wieś - ATS Jakub
niedziela 15:30 EL-RA Łąka - Katon
niedziela 16:20 Podstarzyniec - Prodrex

7 Kolejka 29-30 styczeń

sobota 17:30 Katon - Podstarzyniec
niedziela 13:00 Kawiarnia No1 Suszec - Poligoners
niedziela 13:50 ATS Jakub - EL-RA Łąka
niedziela 14:40 FC Kleszczówka - Stara Wieś
niedziela 15:30 Prodrex - Instalbud
niedziela 16:20 Hotel Imperium - MOSiR Biały Diabeł

8 Kolejka 05-06 luty

sobota 17:30 Poligoners - Hotel Imperium
niedziela 13:00 Instalbud - MOSiR Biały Diabeł
niedziela 13:50 Stara Wieś - Kawiarnia No1 Suszec
niedziela 14:40 EL-RA Łąka - FC Kleszczówka
niedziela 15:30 Podstarzyniec - ATS Jakub
niedziela 16:20 Prodrex - Katon

9 Kolejka 12-13 luty

sobota 17:30 Katon - Instalbud
niedziela 13:00 ATS Jakub - Prodrex
niedziela 13:50 FC Kleszczówka - Podstarzyniec
niedziela 14:40 Kawiarnia No1 Suszec - EL-RA Łąka
niedziela 15:30 Hotel Imperium - Stara Wieś
niedziela 16:20 MOSiR Biały Diabeł - Poligoners

10 Kolejka 19-20 luty

sobota 17:30 Instalbud - Poligoners
niedziela 13:00 Stara Wieś - MOSiR Biały Diabeł
niedziela 13:50 EL-RA Łąka - Hotel Imperium
niedziela 14:40 Podstarzyniec - Kawiarnia No1 Suszec
niedziela 15:30 Prodrex - FC Kleszczówka
niedziela 16:20 Katon - ATS Jakub

11 Kolejka 26-27 luty

sobota 17:30 ATS Jakub - Instalbud
niedziela 13:00 FC Kleszczówka - Katon
niedziela 13:50 Kawiarnia No1 Suszec - Prodrex
niedziela 14:40 Hotel Imperium - Podstarzyniec
niedziela 15:30 MOSiR Biały Diabeł - EL-RA Łąka
niedziela 16:20 Poligoners - Stara Wieś

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.