Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 18 listopada 2013
  • wyświetleń: 1199

Zwycięstwo w lidze, porażka w...

Siatkarki z rocznika 2000 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna rozegrały trzecie spotkanie w ramach Oświęcimskiej Ligi Siatkówki Kobiet. Podopieczne trenera Mariusza Błaszczyka wygrały 2:0 z Gimnazjum nr 1 Brzeszcze, rozegrały również sparing z UKS Suszec

Oprócz spotkania ligowego z Brzeszczami, pszczynianki rozegrały również spotkanie sparingowe z młodziczkami UKS Suszec. W rozgrywanym w hali w Suszcu meczu pszczynianki przegrały 1:3.

Komentarz trenera Mariusza Błaszczyka
Sparing z zespołem z Suszca zakończył się przegraną 1:3. W meczu tym możliwość grania dostały wszystkie zawodniczki, które pokazały się z dobrej strony. Następną potyczką był mecz ligi oświęcimskiej z zespołem z Gimnazjum nr 1 z Brzeszcz. Dziewczyny nie popełniły wielu błędów, zagrały dobrą siatkówkę i pokazały swoje umiejętności.

Jestem pełen podziwu dla zaangażowania Agnieszki Kędzior i Agaty Malarek. Pierwsza, mimo skręconej nogi, pojechała na mecz by być z zespołem i wspierać koleżanki. Druga nie zważając na kontuzję zdecydowała się na grę podczas meczu. Gdyby reszta zespołu (nieobecna na ostatnim meczu) podchodziła z takim zaangażowaniem to myślę, że nie musielibyśmy martwić się o wynik kolejnego meczu i dalsze sukcesy".

Mecz sparingowy
UKS Suszec - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 3:1

UKS Centrum wystąpił w składzie: Natalia Poleś, Natalia Szmuk, Natalia Żołneczko, Agata Larysz, Olimpia Skrobol, Wiktoria Puchałka, Iwona Anderko, Martyna Kuś.

Oświęcimska Liga Siatkówki Kobiet, 3. kolejka
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - Gimnazjum nr 1 Brzeszcze 2:0 (25:12, 25:15)

UKS Centrum wystąpił w składzie: Natalia Poleś, Natalia Szmuk, Agata Larysz, Martyna Wala, Martyna Kuś, Wiktoria Puchałka, Iwona Anderko, Agata Malarek, Natalia Żołneczko.

Kolejny mecz w ramach OSLK pszczynianki zagrają 12 grudnia. Rywalem będzie Kęczanin Kęty.

źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.