Sport

  • 2 listopada 2013
  • 22 listopada 2013
  • wyświetleń: 3036

Zimowisko w Białym Dunajcu

Choć aura za oknem prawie letnia, warto pamiętać o zbliżającej się zimie. Gimnazjum nr 5 w Studzionce prowadzi już zapisy na zimowisko dla dzieci i młodzieży.

Zimowy wyjazd na narty do Białego Dunajca odbędzie się w terminie od 25 stycznia do 1 lutego 2014 roku. Organizatorem wyjazdu jest Gimnazjum nr 5 w Studzionce oraz Pszczyński Zarząd Edukacji.

Uczestnicy wezmą udział w szkoleniach narciarskich na stokach w Białce Tatrzańskiej, Jurgowie i Suchem. Dodatkową atrakcją będzie kąpiel w ośrodku termalnym w Bukowinie Tatrzańskiej lub Białce Tatrzańskiej, a także imprezy kulturalno - oświatowe.

Koszt udziału w zimowisku wynosi 1030 złotych od osoby. Do kwoty wliczone jest zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym, wyżywienie, przejazd autokarem, karnety na wyciągi narciarskie, ubezpieczenie NNW, opieka wychowawców oraz medyczna.

Zapisy oraz zaliczki w kwocie 200 złotych przyjmowane są do 6 grudnia w sekretariacie Gimnazjum nr 5 w Studzionce pod numerem 211-31-56. Spotkanie organizacyjne i wpłata pełnej kwoty do 20 grudnia. Ilość miejsc jest ograniczona.

BM / pless.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Narty" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Narty

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Narty" podaj