Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 30 października 2013
  • wyświetleń: 3293

Grand Prix Ziemi Pszczyńskiej

Znamy zwycięzców I Grand Prix Ziemi Pszczyńskiej w tenisie stołowym, który odbył się 26 października w Zespole Szkół nr 1.

W turnieju wystartowało 87 zawodników, którzy rywalizowali w czterech kategoriach wiekowych, z czego najliczniejszą grupą były dzieci z kat. szkół podstawowych. Każdy z uczestników otrzymał słodki upominek sponsorowany przez sieć sklepów MIX-KOMBI.

Grand Prix Ziemi Pszczyńskiej w tenisie stołowym - 26.10.2013


W tym cyklu turniejów zmieniła się formuła dopuszczająca do zawodów dzieci z terenu powiatu pszczyńskiego (w poprzedniej edycji z gminny Pszczyna), natomiast w kategorii Open 14 lat oraz Open Senior + Młodzieżowiec mogą startować wszyscy chętni.

Wyniki I turnieju:

Kat. Szkoły Podstawowe ( pierwsze czwórki)
Klasy I-IV dziewczynki
1. Kubiak Anna - Jastrzębie
2. Bilek Maja - Piasek
3. Kędzior Kamila - Piasek
4. Iskrzycka Julia - Piasek
Chłopcy:
1. Kokot Błażej - Kobielice
2. Rutka Mateusz - Warszowice
3. Goczoł Dominik - Kobielice
4. Musioł Kasper - Kobielice

Kat. Kl.V-VI Dziewczęta
1. Krawczyk Kinga - Radostowice
2. Kłapyta Zofia - Piasek
3. Śleziona Karolina - Piasek
4. Goldman Monika - Piasek
Chłopcy:
1. Broszkiewicz Łukasz - Brzeszcze
2. Panasiuk Maciej - Wisła Wielka
3. Czech Witold - Wisła Wielka
4. Folek Szymon - Kobielice

Kat. Open -14 lat
1. Kraut Robert - Jankowice
2. Ryguła Magdalena - Piasek
3. Broszkiewicz Łukasz - Brzeszcze
4. Kołodyński Maksymilian - Pszczyna
5. Krawczyk Kinga - Radostowice
6. Kościelny Patryk - Łąka
7. Walecki Michał - Łąka
8. Kłapyta Zofia - Piasek
9. Bienioszek Patryk - Łąka

Kat.Open Senior+Młodzieżowiec
1. Surma Bogusław - Czechowice Dz.
2. Budzyński Henryk - Lędziny
3. Bańczyk Wiesław - Żory
4. Broszkiewicz Andrzej - Brzeszcze
5. Rus Jacek - Radostowice
6. Lewczak Krzysztof - Kaniów
7. Cieślicki Wojciech - Pszczyna
8. Danielczyk Sławomir - Czechowice Dz.
9. Sawczuk Robert - Żory
10.Operchalski Mateusz - Łąka
11.Kraut Robert - Jankowice
12.Sosna Grzegorz - Łąka
13.Kłapyta Krzysztof - Piasek
14.Walencik Jan - Pszczyna

Kolejny turniej zaplanowano na 14 grudnia.

Janusz Friebe

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.