Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 26 października 2013
  • wyświetleń: 1265

Przyjdź na hala pograć w bala

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Zima to dobry czas na sporty halowe, dlatego tradycyjnie trzy okoliczne ośrodki sportowe zapraszają do udziału w futsalowych rozgrywkach ligowych.

Liga Futsalu - piłka
fot. Andzejek


Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie, Gminny Zespół Oświaty i Sportu w Suszcu oraz Goczałkowicki Ośrodek Sportu i Rekreacji rozpoczynają przyjmowanie zgłoszeń do zimowych rozgrywek Ligi Futsalu Pszczyna-Suszec-Goczałkowice.

Wiadomo już, że zgłoszone drużyny tradycyjnie na starcie podzielone będą na trzy lub cztery klasy rozgrywkowe. Wszystko zależeć naturalnie będzie od ilości zgłoszonych drużyn (tych, które grały w latach poprzednich i tych nowych). Informujemy w szczególności debiutantów, (którzy przygodę z naszą ligą rozpoczynać będą od najniższej ligi), że liczba miejsc jest ograniczona i w przypadku nowicjuszy decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Wszystkim drużynom, które uczestniczyły w rozgrywkach w sezonie 2012/2013 i nadal chcą grać w LF Pszczyna-Suszec-Goczałkowice, przypominamy, że aby zagrać w tym sezonie także trzeba wysłać maila z potwierdzeniem udziału w rozgrywkach.
Naturalnie czekamy także na maile ze zgłoszeniami nowych drużyn, którzy pragną spróbować swoich sił w ligowej rywalizacji.

Prawidłowe zgłoszenie/potwierdzenie udziału powinno zawierać:
* nazwę drużyny (jeśli drużyna, która uczestniczyła już w lidze i chcę grać teraz pod nową nazwą to prosimy o podanie także starej nazwy),
* miejscowość, w której znajduje się siedziba drużyny
* osobę kontaktową
* telefon kontaktowy.

Na zgłoszenia do rozgrywek czekamy pod adresem: sport@posir.pszczyna.pl do czwartku 31 października. Prosimy w tytule wpisać "Zgłoszenie do LF".
(będziemy w miarę możliwości na bieżąco informować o otrzymanych zgłoszeniach)

Już dziś informujemy także przedstawicieli wszystkich drużyn, że we wtorek 5 listopada na hali w Pszczynie odbędzie się spotkanie organizacyjne, a obecność na nim będzie OBOWIĄZKOWA! (godzina spotkania zostanie podana po zakończeniu rekrutacji).

Tegoroczne rozgrywki planujemy rozpocząć w drugi weekend listopada (tj.9.11.-11.11.) a sezon zakończyć chcemy do końca lutego 2014 roku.

Przypominamy, że Liga Futsalu Pszczyna-Suszec-Goczałkowice podobnie jak przed rokiem także i teraz odbywać się będzie na trzech halach w Suszcu (przy ulicy Szkolnej), Pszczynie (ul. Zamenhofa) i Goczałkowicach (ul. Powstańców Śląskich) .

Wpisowe do tegorocznych rozgrywek będzie wynosić: 800zł w I lidze oraz 650zł w niższych ligach. Szczegóły rozgrywek i system rozgrywania ligi będą znane po zakończeniu zgłoszeń.

Dodatkowych informacji można uzyskać pod numerem telefonu 665-736-645 lub 501 582 591.

Zgłoszone zespoły
(stan na 25.10.2013 godz. 10.00)
- Inny Zespół Czechowice
- Zett Łebecki Pszczyna (beniaminek)
- Kryry
- Trójca Pszczyna
- All Stars Jastrzębie-Zdrój
- Tamir Pszczyna
- Komplex Żory
- Belfer Team Czechowice-Dziedzice
- Związek Górnośląski Koło Suszec (Suszec)
- Związek Górnośląski Koło Suszec Oldboje (beniaminek)
- FC Turbodymomeny Studzienice
- Sew-Met Piasek
- Ełka Team Pszczyna
- Gromy w bala Kobiór (beniaminek).

źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.