Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 25 października 2013
  • wyświetleń: 1228

LS: W sobotę rusza nowy sezon!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Dziewięć zespołów zgłosiło się do udziału w Lidze Siatkówki Pszczyna-Goczałkowice. W sobotę (26.10) rozpocznie się nowy sezon.

LS-karta zgłoszeniowa drużyny 2013/2014

Do rozgrywek zgłoszonych zostało dziewięć zespołów: Davex Pszczyna (beniaminek), ADS Zabrzeg (beniaminek), Korfantego Devils Strumień (beniaminek), Dream Team Brzeszcze, Volley Master's Czechowice-Dziedzice (beniaminek), POSiR Team Pszczyna, Pszczyńskie Żubry, KM&BM Pszczyna, Best Boys Czechowice-Dziedzice.

Zespoły najpierw rozegrają rundę zasadniczą systemem "każdy z każdym (mecz i rewanż). Do półfinałów awansują cztery najlepsze drużyny po rundzie zasadniczej. Wszystkie spotkania rozgrywane będą do trzech zwycięskich setów.

Jak będzie przebiegać rywalizacja w nowym sezonie? Jedno jest pewne. Będą to zupełnie inne rozgrywki niż w poprzednim sezonie. Choćby dlatego, że nie wystąpią trzykrotni mistrzowie naszej ligi, czyli Elgór+Hansen, który nie przystąpi do kolejnej edycji LS. Kto więc wypełni lukę po tej ekipie?

1. kolejka LS, hala POSiR w Pszczynie, 26 października 2013 roku

15.30 Best Boys Czechowice-Dziedzice - Pszczyńskie Żubry
17.00 Korfantego Devils - Dream Team Brzeszcze
19.00 Davex Pszczyna - KM&BM Pszczyna
20.30 POSiR Team Pszczyna - ADS Zabrzeg.
Pauza: Volley Master's Czechowice-Dziedzice.

Najważniejsze ustalenia spotkania organizacyjnego dotyczącego rozgrywek Ligi Siatkówki Pszczyna-Goczałkowice sezon 2013/2014

Rozgrywki odbywają się na dwóch halach: POSiR w Pszczynie i "Goczuś" w Goczałkowicach-Zdroju w okresie październik 2013 - maj 2014.

System rozgrywek - runda zasadnicza "każdy z każdym" mecz i rewanż, po jej zakończeniu cztery najlepsze zespoły grają w play-off. Pary półfinałowe: 1-4 i 2-3. W półfinałach gramy dwa mecze. W przypadku kiedy oba zespoły będą miały po jednym zwycięstwie rozgrywany jest złoty set (bez względu na różnicę setów spotkań półfinałowych!). W finale i meczu o 3. miejsce rozgrywane jest jedno spotkanie. Wszystkie mecze rozgrywane są do trzech zwycięskich setów.

Wpisowe wynosi 500 zł od zespołu płatne do 3 listopada. Do 26 października należy wpłacić 250 zł. Wpisowe można wpłacać bezpośrednio przed meczem lub przelewem na konto POSiR-u (należy przed meczem okazać potwierdzenie wpłaty). W przypadku chęci otrzymania faktury przy wpłacie należy podać dane do faktury.

Prawidłowo i czytelnie wypełnioną kartę zgłoszeniową należy przedłożyć organizatorom przed pierwszym meczem.

Do końca pierwszej części rundy zasadniczej można dopisywać zawodników przy założeniu, że maksymalna liczba zawodników nie może przekroczyć 16 osób.

Do fazy play-off zostaną dopuszczeni zawodnicy, którzy uczestniczyć będą przynajmniej w ośmiu meczach rundy zasadniczej.

Wszystkie zespołu obowiązuje posiadanie jednolitych koszulek z numerami. Zawodnik libero występuje w koszulce odróżniającej się od pozostałej części drużyny. Zawodnicy nieposiadający jednolitych strojów nie będą dopuszczani do meczów.

Przed każdym meczem kapitan bądź inny przedstawiciel zespoły zobowiązany jest do wpisania numerów zawodników występujących w danym meczu.

Mecz można rozpocząć lub kontynuować w składzie minimum pięcioosobowym.

Telefon do kontaktu z organizatorem - 505 538 775.

Organizatorami rozgrywek są: Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach-Zdroju.

źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.