Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 23 października 2013
  • wyświetleń: 1204

Dwa zwycięstwa w Czechowicach!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Młodziczki UKS Centrum przy POSiR Pszczyna rozpoczęły swoje rozgrywki w ramach rozgrywek Śląskiego Związku Piłki Siatkowej. W pierwszym turnieju rozgrywanym w Czechowicach-Dziedzicach podopieczne trenera Jarosława Płachno zanotowały dwa zwycięstwa!

UKS Centrum przy POSiR Pszczyna w I etapie rozgrywek młodziczek ŚZPS występuje w grupie 14. Rywalami pszczynianek są: MKS Czechowice-Dziedzice i Gimnazjum LKS Orzeł Kozy. Każda z drużyn jest organizatorem turnieju,w którym rywalizacja toczy się systemem "każdy z każdym". Pierwsze zawody rozegrane zostały w Czechowicach-Dziedzicach. 26 października zmagania odbędą się w hali POSiR w Pszczynie, zaś 9 listopada gospodarzem turnieju będzie Gimnazjum LKS Orzeł Kozy. W Czechowicach podopieczne trenera Jarosława Płachno wygrały 2:1 z Gimnazjum LKS Orzeł Kozy i 2:0 z MKS-em Czechowice-Dziedzice. W ostatnim meczu MKS wygrał 2:0 z Gimnazjum LKS Orzeł.

Komentarz trenera zespołu Jarosława Pałchno:
"Pierwszy mecz z Kozami był strasznie nerwowy. Widać było, że dziewczyny są bardzo zestresowane, co spowodowało przegraną w pierwszym secie. W drugiej odsłonie już nie popełniliśmy tylu błędów własnych i pewnie wygraliśmy set. Tie-break był bardzo wyrównany do stanu 13:13. Wtedy zagrywką popisała się kapitan pszczyńskiego zespołu, co dało nam zwycięstwo. Do drugiego meczu dziewczyny podeszły bardzo skoncentrowane i zmotywowane pierwszym zwycięstwem w lidze. Dzięki bardzo dobrej zagrywce, nie daliśmy szans czechowiczankom, co przełożyło się na wygranie dwóch setów. Początek sezonu ułożył się dla nas bardzo dobrze."

I etap młodziczek SZPS, grupa 14, turniej I, Czechowice-Dziedzice, 19.10.2013
MKS Czechowice-Dziedzice - Gimnazjum LKS Orzeł Kozy 2:0 (25:16, 25:16)
Gimnazjum LKS Orzeł Kozy - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 1:2 (25:18, 10:25, 13:15)
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MKS Czechowice-Dziedzice 2:0 (25:21, 25:11).

UKS Centrum przy POSiR Pszczyna wystąpił w składzie: Anna Folek, Martyna Sęk, Natalia Humska, Nastazja Zajączkowska, Magdalena Beczała, Iga Konior, Agnieszka Kędzior, Julia Jagodzińska, Magdalena Skotnica.

Zdjęcia z turnieju w Czechowicach-Dziedzicach znajdziesz na facebook'owym koncie POSiR-u.

źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.