Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 24 października 2013
  • wyświetleń: 940

Trampkarze st.: Wyjazdowa niemoc

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi" podaj

Postawa trampkarzy grających w Śląskiej Lidze rocznika 2000 ma dwa oblicza. Na własnym boisku zespół Iskry ambitnie waleczny z każdym rywalem punktując w każdym meczu. Na wyjazdach to jakby zupełnie inna drużyna, która łatwo oddaje punkty rywalom i jak dotąd z wyjazdów nie udało się przywieźć nawet punktu. Podobnie było w niedzielę, kiedy zespół Iskry pojechał do Jastrzębia.

Trampkarze: Iskra - Rozwój Katowice 13.10.2013
fot. Andzejek


Komentarz trenera Mateusza Bałucha:
"Początek meczu w wykonaniu Iskry był fatalny, od pierwszego gwizdka sędziego gospodarze narzucili swój styl gry i dominowali na boisku. Pszczynianie nie potrafili zawiązać żadnej składnej akcji. W 15 minucie meczu prostopadłe podanie w nasze pole karne i Jastrzębie wyszło na prowadzenie. Do przerwy było 2:0 dla MOSiRu, a ten wynik to głównie zasługa dobrze grających zawodników w obronie i bramkarza, gdyż wynik ten to najmniejszy wymiar kary po fatalnych 35 minutach meczu. Druga połowa była już nieco lepsze w wykonaniu Iskry, kilka kontrataków w naszym wykonaniu, lecz to dalej gospodarze strzelali bramki. W 60 minucie było już 4:0, a na domiar złego czerwona kartkę za nie sportowe zachowanie zobaczył Fabian Pustelnik i mecz kończyliśmy w 10. W ostatniej akcji meczu Jastrzębie strzeliło jeszcze jedną bramkę po rzucie rożnym."

MOSIR Jastrzębie-Zdrój - MKS Iskra Pszczyna 5:0 (2:0)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Szymon Grzywa, Dawid Szromek, Jakub Janosz, Wojciech Pośpiech, Adam Bałuch, Bartosz Sosna, Łukasz Mąka, Piotr Noga, Kamil Pustelnik, Mateusz Eliasz, Fabian Pustelnik oraz Kamil Świder, Kamil Kopeć, Piotr Joniak, Sebastian Orzechowski, Paweł Oszek, Mateusz Wala.

Andzejek, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.