Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 24 października 2013
  • wyświetleń: 1942

Liga Maluchów: Wymierne efekty

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

To już piąty turniej Ligi Maluchów sezon 2013/2014. W ramach rozgrywek najmłodszych piłkarzy zespoły przeniosły się tym razem na obiekty sportowe do Żor.

Liga Maluchów: Turniej w Żorach 20.10.2013
fot. Jerzy Pietruszka


Komentarz trenera Ryszarda Tomanka:
"W niedzielę najmłodsza drużyna naszej Szkółki Piłkarskiej wzięła udział w piątym już turnieju Ligi Maluchów. Tym razem gospodarzem zawodów był MKS Żory, a do rywalizacji stanęło 5 zespołów. Tę relację jest szczególnie miło składać, gdyż dla naszych chłopców, był to najbardziej udany z dotychczasowych turniejów. Dotąd najlepsze wyniki osiągnęliśmy na turnieju w Pawłowicach, gdzie w 6 rozegranych meczach zdobyliśmy 7 punktów. Natomiast teraz w Żorach w 4 meczach zdobyliśmy aż 8 punktów. Ten dorobek punktowy dały nam zwycięstwa z Rekordem Bielsko Biała 3-1 i Pniówkiem Pawłowice 2-0 oraz remisy z MKS Żory 3-3 i Polonią Łaziska 0-0. To duży postęp. Taki sukces był nam potrzebny, żeby uwierzyć w swoje możliwości i przekonać się, że stać nas na zwycięstwo z każdym przeciwnikiem. Taki sukces przekonuje, że zaangażowanie i solidne podejście do treningów przynosi wymierne efekty. Ufamy, że przyjdą dalsze sukcesy. Gratulacje dla całej drużyny. Gratulacje dla kolejnego debiutanta Szymona Murasa."

Liga Maluchów: Turniej w Żorach 20.10.2013 · fot. Jerzy Piteruszka


MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Damian Zimnol, Karol Stieber, Hubert Pietruszka, Krystian Miodoński, Igor Bała, Fabian Bała, Kacper Kos, Oliwier Wagstyl, Karol Copija, Wiktor Lazarek

Bramki:
Igor Bała - 3, Fabian Bała - 2, Wiktor Lazarek - 2, Hubert Pietruszka - 1

Ryszard Tomanek, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.