Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 24 października 2013
  • wyświetleń: 885

Żaki: Pszczyńska zamiast tyskiej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Liga Maluchów" podaj

W miniony weekend zespół żaków pauzował w rozgrywkach tyskiej ligi. Za to w ramach drugiej kolejki Pszczyńskiej Ligi Żaków, Iskra Pszczyna (rocznik 2003) rozegrała w sobotę dwa spotkania. Drużyna podzielona na dwa składy rozegrała mecze ze Studzienicami i Wisłą Małą.

Żaki: Turniej w Pszczynie 12.10.2013
fot. Andzejek


Komentarz trenera Szymona Żurawieckiego:
"Pierwszy mecz ze Studzienicami był wyjątkowo trudny. Przez całą rundę jesienną byliśmy przyzwyczajeni do gładkich zwycięstw, jednak rywale zagrali bardzo dobry mecz. Brakowało w naszych szeregach dokładności, komunikacji, pozytywnej agresji i skuteczności. Miejmy nadzieję, że to był tylko wypadek przy pracy i następne mecze w wykonaniu Iskry III będą już zdecydowanie lepsze. Skład nr IV spisał się bardzo dobrze. Chłopcy starali się wymieniać dużo podań, była walka i dobra skuteczność. Kilka akcji z pierwszej piłki lub na dwa kontakty mogło się podobać. Szczególnie chcę wyróżnić Michała Kima, który wrócił po kontuzji i był jednym z najlepszych graczy na boisku."

MKS Iskra Pszczyna III - LKS Studzienice 3:3
bramki: Kiermasz, Ożóg 2

Skład MKS Iskra Pszczyna III:
Dawid Orzechowski, Kacper Zientek, Kacper Kiermasz, Jakub Mehem, Błażej Kokot, Marcel Nycz, Krzysztof Krawczyk, Dorian Wojciech, Michał Ożóg

MKS Iskra Pszczyna IV - Wisła Mała 12:0
bramki: Klim 2, Stebel 2, Szpek 4, Utrata 2, Zakrzewski 2

Skład MKS Iskra Pszczyna IV:
Maciej Nowak, Michał Klim, Wojciech Szpek, Kamil Mikołajczyk, Jacek Witala, Kacper Utrata, Patryk Zakrzewski, Daniel Markiewicz, Paweł Stebel

Szymon Żurawiecki, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Iskra Pszczyna - Liga Maluchów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Liga Maluchów" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.