Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 21 października 2013
  • wyświetleń: 641

Trampkarze młodsi: Szanować piłkę

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Żaki" podaj

Drugiej wyjazdowej porażki zasmakowali w piątek trampkarze młodsi. Cieszy jednak fakt, że mimo niekorzystnego wyniku zawodnicy cały czas próbują grać piłką co z pewnością przyniesie korzystne rezultaty w przyszłości.

Trampkarze: Czapla Kryry - Iskra 18.10.2013
fot. Andzejek


Komentarz trenera Marcina Pastuszki:
"Kolejny mecz i kolejna porażka... Niestety w ostatnich spotkaniach (nie licząc meczu z Pniówkiem) dostajemy brutalną lekcję agresywnej, fizycznej gry, gdzie rywale zdecydowanie przewyższają nas warunkami. I tak wyglądał ten mecz, gdzie nie brakowało ostrej gry, do której moi zawodnicy powoli muszą się przyzwyczajać. Do plusów na pewno można zaliczyć fakt, że po raz kolejny udało się nam prowadzić grę, stworzyć sobie kilka dobrych sytuacji bramkowych, których niestety nie wykorzystaliśmy.
Ciągle popełniamy dużo prostych błędów w defensywie, ale czasami takie są konsekwencje nauki gry od bramki i szanowania piłki, a nie jej wybijania."


UKS Czapla Kryry - MKS Iskra Pszczyna 4-2 (1-0)
Bramki: Kacper Beberok, Bartosz Bernard

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Michał Moroń, Maciej Ochot, Kacper Beberok, Dawid Lazar, Jakub Czorny, Jakub Ogrodnik, Adam Góralczyk, Bartosz Bernard, Paweł Czulak. Trener: Marcin Pastuszka

Marcin Pastuszka, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Iskra Pszczyna - Żaki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Żaki" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.