Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 22 października 2013
  • wyświetleń: 2131

Trampkarze: Mizerów bez szans

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi" podaj

Na trudnym boisku wysokie zwycięstwo odnotowali trampkarze starsi. Gospodarze z Mizerowa nastawili się głównie na obronę i próbę szybkiego kontrataku, ale poprawna gra bloku defensywnego nie pozwoliła na nic drużynie LKSu. Z kolei zawodnicy Iskry mimo słabej skuteczności wpisali się na listę strzelców, aż osiem razy.

Trampkarze starsi: LKS Mizerów - Iskra 21.10.2013
fot. Andzejek


Komentarz kapitana Michała Wiery:
"Dzisiaj przyjechaliśmy do Mizerowa po kolejne zwycięstwo. Mimo, że boisko było w fatalnym stanie to zdołaliśmy ten mecz wygrać. Mogliśmy poćwiczyć skuteczność i grę piłką. Ten pierwszy element nam się do końca nie udał, bo mieliśmy sporo sytuacji, ale nie umieliśmy ich wykorzystać, ponieważ albo piłka nam się odbijała od kolana lub próbowaliśmy niepotrzebnie strzelać z dystansu. Dobrze zagraliśmy jednak w obronie. Nasi dwaj środkowi obrońcy Michał Żupa i Michał Skrzypiec na niewiele pozwolili gospodarzom. Spisywali się prawie bez błędnie. Nieźle wyglądała też gra bokami i to przede wszystkim przyniosło nam bramki.
Było też nieco nie miłych sytuacji z sędzią. Po tym jak wyrzucił Michała Jaworskiego za niezbyt mocnym faulu i Artura Różyckiego za... właśnie nikt nie wie za co. Mimo to spisaliśmy się dobrze, a byłoby jeszcze lepiej gdybyśmy chociaż połowę tych wszystkich "setek" wykorzystali. Następny mecz gramy u siebie z Ćwiklicami i też zamierzamy go wygrać."


LKS Mizerów - MKS Iskra Pszczyna 0-8 (0-2)
Bramki: Karol Konieczny x2, Michał Wiera x2, Artur Różycki x2, Szymon Pastuszka x2

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Adrian Żywczok, Michał Skrzypiec, Michał Żupa, Błażej Żemła, Michał Jaworski, Michał Wiera, Szymon Pastuszka, Kamil Sosna, Radosław Waliczek, Karol Konieczny, Artur Różycki, Łukasz Paszek, Łukasz Pustelnik, Michał Maroszek, Tomek Lazar. Trener: Sebastian Kamiński

Trampkarze starsi: LKS Mizerów - MKS Iskra Pszczyna 21.10.2013 · fot. Andzejek

Michał Wiera, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.