Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 18 października 2013
  • wyświetleń: 1238

Żaki: Rozwój po Cracovii

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Liga Maluchów" podaj

W środę żaki Iskry Pszczyna (rocznik 2003) rozegrały sparing z Rozwojem Katowice na pszczyńskim Orliku. Mecz był wyrównany, ale Iskra cały czas kontrolowała jego przebieg i ostatecznie wygrała 5:3. Był to drugi po Cracovii test-mecz z mocnym rywalem.

Żaki: Iskra - LKS Znicz Jankowice 12.10.2013
fot. Andzejek


Komentarz trenera Szymona Żurawieckiego:
"Mecz dobrze nam się układał od początku. Mieliśmy na samym początku kilka dobrych sytuacji, ale Wojtkowi Szpekowi i Kacprowi Kiermaszowi brakowało szczęścia pod bramką rywali. W końcu ten pierwszy urwał się obrońcom i wyprowadził nas na prowadzenie. Na drugą bramkę nie trzeba było długo czekać. Krzysiek Krawczyk pobiegł prawym skrzydłem i dośrodkował wprost na głowę Patryka Zakrzewskiego i zrobiło się 2:0. Później inicjatywę przejęli goście i doprowadzili do remisu, a kilka razy świetnie w naszej bramce interweniował Paweł Mura. Iskra po chwili złapała drugi oddech i już tylko pszczynianie zdobywali bramki. Najpierw Paweł Stebel indywidualną akcję zakończył pięknym technicznym strzałem w okienko, później Daniel Markiewicz prostopadłym podaniem uruchomił Michała Ożóga, a ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem się nie pomylił. W końcówce Dawid Orzechowski dograł z prawej strony wprost na nogę Wojtka Szpeka, który ustalił wynik na 5:3. Jestem bardzo zadowolony z postawy zawodników, było dużo ładnych indywidualnych zagrań, ale także w końcu chłopcy pokazali, że potrafią grać na jeden, czy dwa kontakty i w ten sposób tworzyć sytuacje strzeleckie."

MKS Iskra Pszczyna - KS Rozwój Katowice 5:3
bramki dla Iskry: Wojciech Szpek 2, Michał Ożóg, Patryk Zakrzewski, Paweł Stebel

MKS Iskra Pszczyna zagrała w składzie:
Paweł Mura, Dawid Orzechowski, Dorian Wojciech, Marcel Nycz, Błażej Kokot, Krzysztof Krawczyk, Jacek Witala, Kacper Utrata, Kacper Zientek, Kamil Mikołajczyk, Patryk Zakrzewski, Kacper Kiermasz, Paweł Stebel, Wojciech Szpek, Michał Ożóg, Daniel Markiewicz. Trener: Szymon Żurawiecki

Szymon Żurawiecki, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Iskra Pszczyna - Liga Maluchów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Liga Maluchów" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.