Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 15 października 2013
  • wyświetleń: 2110

Nieskutecznie, ale za trzy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi" podaj

W przełożonym na poniedziałkowe popołudnie meczu VII kolejki Tyskiej Ligi Trampkarzy Starszych Iskra bardzo pewnie pokonała zespół z Pawłowic. Wynik mógł być nawet zdecydowanie wyższy, gdyby nie szwankowała skuteczność.

Trampkarze: Pniówek Pawłowice - Iskra 14.10.2013
fot. Andzejek


Komentarz Michała Wiery kapitana Iskry:
"Mecz rozpoczął się dla nas znakomicie, bo już na początku meczu gdy goście rozgrywali piłkę. Cały nasz zespół zagrał wysokim pressingiem i to dało nam pierwszą bramkę w tym meczu a strzelił ją nasz napastnik Karol Konieczny. Drugą dobrą akcję zagraliśmy tym razem skrzydłem. I znów znalazł się tam Karol Konieczny, który tym razem zagrał do Kamil Sosny a ten spokojnie lewą nogą wpakował piłkę do bramki. Mieliśmy dużo dobrych sytuacji ale nie umieliśmy ich wykorzystać, a zwłaszcza Konieczny. Te wszystkie "sety" zemściły się, bo po stałym fragmencie gry nie zdołaliśmy wybić piłki chociaż na aut i gospodarze strzelili nam kontaktową bramkę. Jeszcze przed przerwą zdobyliśmy bramkę na 3-1 i to dało nam większy spokój. Druga połowa była trochę lepsza. Gospodarze próbowali zrobić jakieś akcje ale nie zdołali dzisiaj przejść naszej obrony. Jak zdobyliśmy bramkę na 4-1 to ta gra jeszcze bardziej się uspokoiła. Dobrze dośrodkował Waliczek i piłkę do bramki wpakował Skrzypiec. Wynik meczu w końcu na 5-1 ustalił strzałem głową Artur Różycki. Z Pawłowic wyjechaliśmy w dobrych humorach i będziemy się przygotowywać do następnego meczu z LKS Mizerów."

GKS Pniówek Pawłowice - MKS Iskra Pszczyna 1:5 (1:3)
bramki: 0:1 Karol Konieczny, 0:2 Kamil Sosna, 1:2, 1:3 Artur Różycki, 1:4 Michał Skrzypiec, 1:5 Artur Różycki

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Łukasz Gonska, Michał Jaworski, Michał Żupa, Michał Skrzypiec, Błażej Żemła, Michał Wiera, Kamil Sosna, Radosław Waliczek, Szymon Pastuszka, Artur Różycki, Karol Konieczny, Tomek Lazar, Michał Maroszek, Łukasz Paszek, Michał Błąkała. Trener: Sebastian Kamiński

Trampkarze starsi: GKS Pniówek Pawłowice - MKS Iskra Pszczyna 14.10.2013 · fot. Andzejek

Michał Wiera, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.