Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 14 października 2013
  • wyświetleń: 1070

Trampkarze: Strach ma wielkie oczy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi" podaj

Tak walczących zawodników Iskry chciałoby się oglądać w każdym meczu. Skazywana na porażkę drużyna z Pszczyny w starciu z niepokonanym dotąd liderem z Katowic trzykrotnie obejmowała prowadzenie, ale prowadzący w tabeli Śląskiej Ligi Trampkarzy rocznika 2000 Rozwój za każdym razem doprowadzał do remisu.

Trampkarze: Iskra - Rozwój Katowice 13.10.2013
fot. Andzejek


Komentarz trenera Mateusza Bałucha:
Zdecydowanie najlepszy mecz w wykonaniu zawodników Iskry w tym sezonie. Od samego początku meczu nie dali się zdominować drużynie Rozwoju, która do tego meczu nie straciła punktów. W 20 minucie meczu sam na sam z bramkarzem znalazł się Łukasz Mąka i tej szansy nie zmarnował posyłając piłkę do bramki nad bramkarzem. Niestety radość nie trwała zbyt długo, w zamieszaniu w polu karnym najlepiej odnalazł się napastnik Rozwoju i doprowadził do remisu. W drugiej połowie nadal mecz był bardzo wyrównany i dzięki dobrej grze obu drużyn bardzo ciekawy. Jedna z akcji pszczynian przyniosła kolejne prowadzenie, a bramkę zdobył Kamil Pustelnik mierzonym uderzeniem z pola karnego. Niestety kolejny raz nie udało się utrzymać prowadzenie , tym razem goście zdobyli bramkę z rzutu karnego. To nie podłamało gospodarzy, lecz coraz groźniej atakowali katowiczanie, a Bramkarz i obrońcy Iskry mieli dużo pracy. Na 10 minut przed końcem spotkania piłkę z rzutu wolnego zagrywał kapitan drużyny Dawid Szromek, w polu karnym opanował ją Łukasz Mąka i pięknym uderzeniem trzeci raz w tym meczu wyprowadził pszczynian na prowadzenie. Gdy wydawało się że Iskra sprawi wielka niespodziankę w tym meczu Rozwój pokazał,że jest klasową drużyną i kolejny raz doprowadziła do remisu. Po meczu został mały niedosyt, ale cieszy bardzo dobra gra i niesamowite zaangażowanie zawodników Iskry.

MKS Iskra Pszczyna - Rozwój Katowice 3:3 (1:1)
Bramki: Łukasz Mąka 2, Kamil Pustelnik

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Szymon Grzywa, Dawid Szromek, Jakub Janosz, Wojciech Pośpiech, Adam Bałuch, Bartosz Sosna, Krzysztof Francuz, Fabian Pustelnik, Łukasz Mąka, Kamil Pustelnik, Mateusz Wala, oraz Kamil Świder, Piotr Noga, Mateusz Uliasz, Paweł Oszek, Kamil Kopeć, Michał Biegier

Mateusz Bałuch, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.