Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 13 października 2013
  • wyświetleń: 1276

Juniorzy: Pogodzeni z porażką

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze starsi" podaj

W starciu z niepokonaną do tej pory drużyną Odry Wodzisław juniorzy Iskry rywalizujący w Regionalnej Lidze Juniorów powalczyli... tylko 50 minut. Po stracie gola na 0:3 pogodzili się z porażką i w konsekwencji przegrali wysoko... chyba nawet zbyt wysoko, bo rywale wcale wybitego meczu nie rozegrali.

Juniorzy: Iskra - Odra Wodzisław 12.10.2013
fot. Andzejek


Początek meczu nie wyglądał najgorzej poziom gry był wyrównany, aż tu nagle dogodną sytuację przez środek boiska stworzyli sobie goście i strzelili na 1:0 , kilka minut później znowu straciliśmy bramkę przez nie porozumienie miedzy bramkarzem a prawym obrońcą. Piłkarze z Pszczyny jednak jeszcze się nie poddali i próbowali walczyć. w ostatnich minutach pierwszej połowy po wyrzucie piłki z autu i wymienieniu klepki między Dawidem a Michałem, Prusek stanął sam na sam z bramkarzem lecz jednak strzelił obok bramki. Na drugą połowę piłkarze Iskry wyszli z nastawieniem, że mogą jeszcze coś zdziałać. Jednak nie najlepiej im to wyszło po 15 minutach drugiej połowy pszczynianie znowu stracili bramkę, opuścili głowy i stracili wiarę w to, że mogą wygrać, a tym sposobem wpadały kolejne bramki. Najpierw goście wykorzystali akcję sam na sam, kolejna bramka padła z rzutu wolnego a uderzona futbolówka wpadła w samo okienko. Kolejne bramki wpadły poprzez własne proste błędy. W jednym zdaniu mecz można uznać za katastrofę.

Juniorzy: MKS Iskra Pszczyna - MPK Odra II Wodzisław 12.10.2013 · fot. Andzejek


MKS Iskra Pszczyna - MKP Odra II Włodzisław 0:7 (0:2)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Konrad Kondraciuk (55.Przemysław Niesyto), Mateusz Drzyzga (55. Kacper Prusek), Kornel Kmiecik, Bartosz Dębski, Kamil Kułagowski (77. Seweryn Czuwaj), Dominik Mikołajec, Bartosz Kozik, Dawid Morcinek, Michał Prusek, Bartosz Pisarek(70. Piotr Świerczek), Jan Kędzior. Trener: Henryk Wita

Kamil Kułagowski, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Iskra Pszczyna - Trampkarze starsi

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze starsi" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.