Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 8 października 2013
  • wyświetleń: 656

Trampkarze mł.: Wyjazdowa klapa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Żaki" podaj

Pierwszy raz w tym sezonie Iskra nie zdołał zdobyć bramki w meczu ligowym. To niestety od razu przełożyło się na wynik. Z wyjazdu do Sosnowca trampkarze z Pszczyny wrócili z bagażem czterech goli. Zagłębie udanie zrewanżowało się tym samym za porażkę w pierwszej rundzie.

Komentarz trenera Mateusza Piesiura:
"Zagraliśmy dobra pierwsza połowę, w której stworzyliśmy kilka bardzo dobrych okazji strzeleckich. Brakowało jednak skuteczności. Niestety, pojechaliśmy na ten mecz tylko w dziesiątkę, brakowało nam kilku podstawowych zawodników, których zmogły choroby i kontuzje. To niestety uwidoczniło się po przerwie, grę całkowicie zdominowali gospodarze, aplikując nam 4 gole i zdecydowanie wygrali ten mecz."

Zagłębie Sosnowiec - MKS Iskra Pszczyna 4:0 (0:0)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Olaf Marek, Kacper Wybrańczyk, Dawid Fusek, Patryk Rom, Łukasz Zjawiński, Bartosz Kokot, Eryk Soloch, Wojciech Kokot, Jakub Pysz oraz Kacper Bieszczad. Trener: Mateusz Piesiur

Mateusz Piesiur, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Iskra Pszczyna - Żaki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Żaki" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.