Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 9 października 2013
  • wyświetleń: 2234

Trampkarze mł.: Pierwsza porażka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Żaki" podaj

Niestety nie udało się potrzymać dobrej passy w ligowych rozgrywkach. W czwartym ligowym meczu Iskra doznała swojej pierwszej w sezonie porażki. W starciu z Mizerowym gospodarze zasłużyli jednak przynajmniej na remis... ale cóż taka piłka.

Trampkarze młodsi: Iskra - Mizerów 07.10.2013
fot. Andzejek


Komentarz trenera Marcina Pastuszki:
"Z przebiegu gry jestem zadowolony, bo pierwszy raz potrafiliśmy całkowicie zdominować piłkarsko rywala. Jedyna przewaga, którą posiadali goście z Mizerowa były warunki fizyczne i niestety ten element okazał się decydujący. Straciliśmy bramkę po nieudanym dryblingu Bartka Bernarda i stracie, jednak ilość stworzonych sytuacji pozwala być optymistą na przyszłość. Oczywiście w końcówce rywale również mieli swoje "setki", ale wynikało to głównie z faktu, że odkryliśmy się chcąc za wszelką cenę doprowadzić do remisu. Najważniejsze, że jest progres i wiemy w jakim kierunku należy dążyć."

Trampkarze młodsi: MKS Iskra Pszczyna - LKS Mizerów 07.10.2013 · fot. Andzejek


MKS Iskra Pszczyna - LKS Mizerów 0:1 (0:0)
bramka: 0:1 (33.)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Michał Moroń, Dominik Wieciech, Bartosz Musiolik, Kacper Beberok, Dawid Lazar, Jakub Czorny, Jakub Ogrodnik, Adam Góralczyk, Bartosz Bernard, Oskar Sobek, Paweł Czulak. Trener: Marcin Pastuszka

Marcin Pastuszka, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Iskra Pszczyna - Żaki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Żaki" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.