Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 9 października 2013
  • wyświetleń: 1137

Trampkarze: 1. stracona bramka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi" podaj

Trzeci mecz i trzecia wygrana. Tak krótko przedstawia się bilans trampkarzy starszych Iskry z rocznika 1999. W niedzielne przedpołudnie udało się pewnie pokonać zespół z Woli. W końcówce meczu goście zdołali ztrzelić bramkę i była to pierwszy stracony gol w sezonie przez pszczyńska drużynę.

Trampkarze starsi: Iskra - Goczałkowice 22.09.2013
fot. Andzejek


Komentarz kapitana Michała Wiery:
"Iskra strzeliła bramkę już w pierwszych minutach meczu, bowiem brak komunikacji między obrońcami wykorzystał nasz napastnik Karol Konieczny, który strzelił głową. Kilka minut później z rzutu wolnego uderzył Kamil Sosna. Po błędzie bramkarza. Sokół miał swoje okazje ale nie zdołał ich wykorzystać. I tak po pierwszej połowie był wynik 2-0 dla gospodarzy.
W drugiej połowie Sokół miał jeszcze trochę sytuacji. Iskra wykorzystywała błędy w obronie gości i szybko zrobiło się 4:0. Jedyną bramkę po błędzie obrony w ostatniej minucie meczu wykorzystał Krystian Mercik i mecz skończył się wynikiem 4:1 dla Gospodarzy."


MKS Iskra Pszczyna - LKS Sokół Wola 4-1 (2-0)
Bramki: 1:0 Karol Konieczny, 2:0 Kamil Sosna, 3:0 Michał Skrzypiec, 4:0 Radosław Waliczek, 4-1 Krystian Mercik

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Łukasz Gonska, Michał Skrzypiec, Tomasz Lazar, Radosław Waliczek, Szymon Pastuszka, Karol Konieczny, Kamil Sosna, Łukasz Paszek, Michał Wiera, Michał Żupa, Michał Jaworski. Trener: Sebastian Kamiński

Michał Wiera, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.