Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 1 października 2013
  • wyświetleń: 2405

Tenisowy weekend w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

W ostatni wrześniowy weekend odbyła się pierwsza edycja Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Starosty Pszczyńskiego. Na kortach Pszczyńskiego Towarzystwa Sportowego przy ulicy Bratniej zawodnicy rywalizowali w pięciu kategoriach.

Turniej Tenisa Ziemnego Puchar Starosty Pszczyński
fot. POSiR


Turniej Tenisa w kategorii dzieci do lat 14 wygrał Wojciech Liszka, drugie miejsce zajął Kacper Janusz a trzecie Piotr Liszka.

W kategorii do lat 10 najlepszy okazał się Franek Pękała, który w finale pokonał swojego brata Antka. Na najniższym stopniu podium stanął Piotrek Liszka. W turnieju wzięły udział również dwie dziewczyny, Zosia i Amelka Nowak, które w kategorii dziewcząt zajęły odpowiednio pierwsze i drugie miejsce.

Najliczniej obsadzony był Turniej w kategorii OPEN, w którym udział wzięło 10 zawodników. Po zmaganiach grupowych przyszedł czas na półfinały w których zagrały pary Michał Szołtys - Aleksander Stabla , Paweł Operchalski - Wojciech Mola. Zwycięzcą turnieju został Paweł Operchalski, który w finale pokonał Aleksandra Stabla. W meczu o trzecie miejsce Michał Szołtys pokonał Wojceicha Mole.

W kategorii MASTERS bezkonkurencyjny okazał się Jakub Tokarz.
Turniej zakończył się meczem pokazowym w którym starosta pszczyński Paweł Sadza zmierzył się ze zwycięzcą turnieju open, Pawłem Operchalskim.

Szczegółowe wyniki wszystkich spotkań znajdziecie na stronie www.tenispszczyna.pl

źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.