Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 4 października 2013
  • 5 października 2013
  • wyświetleń: 1279

Zacznij przygodę z piłką nożną

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Juniorzy" podaj

Za nami:

Już w najbliższą sobotę ruszają nabory do najmłodszych grup szkoleniowych prowadzonych przez Szkółkę Piłkarską Miejskiego Klubu Sportowego Iskra Pszczyna. Jeśli Twoje dziecko potrzebuje sporo ruchu i chce miło spędzać czas z rówieśnikami zapraszamy na nowe zajęcia.

Sobota, 05.10.2013 godzina 10.30 boisko Piast w Pszczynie

W najbliższą sobotę 5 października na boisku Piast w Pszczynie przy ulicy Kaziemierza Wielkiego 4 obok Zespołu Szkół nr 1 odbędą się pokazowe zajęcia wraz z naborami do najmłodszych grup. Zapraszamy wszystkie dzieci z roczników 2006, 2007, 2008, 2009 i 2010 na piłkarskie zabawy z wykwalifikowanymi trenerami.

Rejestracja chętnych rozpocznie się o godzinie 10:30. W sobotnich zajęciach będzie mogło wziąć udział każde dziecko, które zgłosi się z rodzicem do naszego bura, które w sobotni poranek znajdować się będzie przy boisku i wypełni formularz zgłoszeniowy.

Szkółka Piłkarska MKS Iskra Pszczyna
fot. Andzejek


Informujemy, ponadto, że nabory odbędą się bez względu na warunki atmosferyczne, choć wszyscy liczymy, że pogoda będzie sprzyjać. Prosimy także, aby dzieci, które chcą uczestniczyć w zajęciach przyszły ubrane w strój sportowy.

Dodatkowych informacji można uzyskać u Pana Wojciecha Bałucha tel. 665736645.

Zapraszamy także starsze dzieci na nasze zajęcia. Jeśli ktoś chciałby spróbować swoich sił w zespołach Iskry Pszczyna a jeszcze ma jakieś wątpliwości lub nie wie się zapisać do naszego klubu zapraszamy także w sobotę na boisko Piast gdzie będzie można uzyskać wszelkiego typu informacje o treningach w naszej Szkółce.

Andzejek, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Iskra Pszczyna - Juniorzy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Juniorzy" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.