Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 3 października 2013
  • wyświetleń: 825

Trampkarze: znowu była walka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi" podaj

Po fatalnym występie w Zabrzu zrehabilitowali się piłkarze Mateusza Bałucha. Tym razem w starciu z Podbeskidziem Iskra podjęła walkę i dzięki skutecznej grze pokonała rywali z Bielska-Białej.

Komentarz trenera Mateusza Bałucha:
"Mecz zaczął się od delikatnej przewagi gości, lecz z każdą minutą pszczynianie grali coraz odważniej wyprowadzając groźne kontry. W 17 minucie piłkę w swoim polu karnym przejął Łukasz Mąka i wyprowadził szybki kontratak, zagrał do Krzysztofa Francuza, a ten strzałem w ?okienko? bramki pokonał bramkarza z Bielska. Ten wynik utrzymał się do przerwy. Drugą część meczu rozpoczęliśmy od kilku dobrych akcji w ataku gdzie dobrze wyglądała współpraca miedzy napastnikami a środkowymi pomocnikami. Przyniosło to efekt w postaci rzutu wolnego, który na bramkę zamienił Łukasz Mąka. Po tej bramce do pracy wzięli się bielszczanie i kilka razy swój kunszt musiał pokazać Szymon Grzywa. Jednak nawet on nie uratował nas przed utratą bramki. Strata bramki podziałała na Iskrę pobudzająco i już kilka minut później Łukasz Mąka zagrał na lewą stronę boiska do Kamila Pustelnika, ten dośrodkował piłkę do której dobiegł Krzysztof Francuz, lecz trafił w słupek. Do piłki dopadł Mateusz Uliasz i zdobył swoją pierwszą bramkę w barwach Iskry. W końcówce meczu jedna i druga drużyna miały okazję na strzelenie bramki. Po jednym z uderzeń z dystansu drobny błąd popełnił bardzo dobrze wcześniej broniący Szymon Grzywa i mecz zakończył się wynikiem 3:2. Podbeskidzie miało w tym meczu więcej z gry, lecz Iskra zagrała bardzo ambitnie i z dużym zaangażowaniem, co bardzo cieszy ponieważ w ostatnich meczach mieliśmy z tym bardzo duży problem."

MKS Iskra Pszczyna - BBTS Podbeskidzie Bielsko- Biała 3:2 (1:0)
bramki: 1:0 Krzyszfot Francuz, 2:0 Łukasz Mąka, 2:1, 3:1 Mateusz Uliasz, 3:2

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Szymon Grzywa, Dawid Szromek, Jakub Janosz, Wojciech Pośpiech, Piotr Noga, Łukasz Mąka, Bartosz Sosna, Mateusz Wala, Mateusz Uliasz, Krzysztof Francuz, Kamil Pustelnik, oraz Sławomir Piech, Adam Bałuch, Paweł Oszek, Piotr Joniak, Michał Biegier, Kamil Kopeć. Trener: Mateusz Bałuch

Mateusz Bałuch, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.