Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 1 października 2013
  • wyświetleń: 1073

LM: W "starszakach" też sześć ekip

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

W Lidze Maluchów organizowanej w Czechowicach-Dziedzicach grała również drużyna rocznika 2005. Po zeszłotygodniowej nieobecności do zmagań powróciły zespoły z Żor i Pawłowic. W ten oto sposób razem z drużynami z Czechowic, Bielska-Białej, Łazisk, a także Szkółki Piłkarskiej MKS Iskra Pszczyna do rozgrywek przystąpiło 6 ekip.

Liga Maluchów Turniej w Czechowicach 28.09.2013
fot. Aneta Maroszek


Komentarz trenera Tomasza Kropidło:
"Niestety w ostatnim turnieju z powodu kłopotów organizatora z ustawieniem trzech boisk, mogliśmy wystawić do turnieju tylko jeden zespół. Jednak Ci, którzy zagrali, pokazali się z bardzo dobrej strony. Jestem zbudowany postawą chłopaków, którzy odrobili lekcję domową i już na żadną drużynę nie patrzą ?z góry?, tylko do każdego meczu przystępują z pełnym zaangażowaniem. Cieszy fakt, że nawet z trudnych opresji i niekorzystnego wyniku, chłopcy potrafili wyjść obronną ręką. Stawali na wysokości zadania i poprzez dobrą i ambitną grę, pokazali wszystkim jak należy grać do końca. Więcej było jednak spotkań, w których to oni od początku do końca dyktowali warunki gry, długo się przy niej utrzymując i mając dużą przewagę w jej posiadaniu. Dowodem ładnej gry były z pewnością oklaski i ciepłe słowa rodziców zawodników z innych drużyn. W najbliższy weekend będziemy ładować akumulatory, ponieważ niestety na kolejny turniej wybieramy się w drugi weekend października, tym razem do Łazisk."

Liga Maluchów Turniej w Czechowicach 28.09.2013 · fot. Aneta Maroszek


MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Sergiusz Kałamała, Kamil Böhm, Marek Świerczek, Maciej Caputa, Kamil Cieszko, Bartosz Maroszek, Stanisław Mrozik, Miłosz Luboń, Kacper Sakrajecki, Jakub Sokołowski, Dawid Sokołowski

Tomasz Kropidło, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.