Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 1 października 2013
  • wyświetleń: 1750

Liga Maluchów: Turniej nr cztery

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

W miniony weekend rozgrywki dla najmłodszyh piłkarzy, czyli Liga Maluchów zagościły na boisku w Czechowicach. W młodszej grupie rywalizowało sześć drużyn, grania było zatem sporo.

Liga Maluchów: Turniej w Czechowicach 28.09.2013
fot. Jerzy Pietruszka


Komentarz trenera Ryszarda Tomanka:

"Najmłodsza drużyna Szkółki Piłkarskiej nie zwalnia tempa. Budujemy zespół dopiero od 1,5 miesiąca, a w ostatnią sobotę wzięliśmy udział w czwartym już turnieju Ligi Maluchów. Tym razem gospodarzem rozgrywek był zespół UMKS Czechowice, a na miejscowy Stadion Miejski stawiło się 6 drużyn z naszej grupy rozgrywkowej. Poza gospodarzami byli tam także nasi rówieśnicy z Bielska, Łazisk, Żor, i Pawłowic. Przed rozgrywkami wydawało się, że aura pogodowa jest chłodna, ale z pierwszym gwizdkiem wszystkich rozgrzały emocje. Z naszej strony były bramki, były punkty, była sportowa walka, była radość i były też - jak to się zdarza u najambitniejszych piłkarzy - łzy. Było wszystko, co powinno być na turnieju piłkarskim z prawdziwego zdarzenia. Nasza ekipa piłkarska składająca się z 13. chłopców była najliczniejsza spośród wszystkich drużyn. Wszyscy zawodnicy dostali równe szanse zaprezentowania swoich umiejętności. Na pewno przyjdzie taki czas, że ilość przerodzi się w jakość."

Liga Maluchów Turniej w Czechowicach 28.09.2013 · fot. Jerzy Pietruszka


MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Hubert Pietruszka, Krystian Miodoński, Oliwier Rozmus, Mikołaj Łuszcz, Igor Bała, Fabian Bała, Karol Copija, Damian Zimnol, Tomek Osiński, Kacper Kos, Wiktor Lazarek, Krystian Hałas, Oliwier Wagstyl

Bramki: Igor Bała, Fabian Bała, Kacper Kos, Wiktor Lazarek

Ryszard Tomanek, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.