pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 7 października 2004
  • wyświetleń: 1448

PALF: Zapowiedzi i prognozy 7 kolejki

Rozgrywki Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu nabierają rozmachu. W najbliższą niedzielę zostanie rozegrana już siódma runda spotkań. Czy zawodnicy będą bardziej skuteczni, niż w miniony weekend? Czy padnie wiele bramek? Tego niestety zagwarantować nie możemy, ale wszystkich, którzy w niedziele po godzinie 13 odwiedzą boisko Zespołu Szkół nr 2 w Pszczynie z pewnością czekają spore emocje.

OKS Merkury II Poligon – Ringówka Ćwiklice, 10 październik, godzina 13:00
Kolejkę rozpocznie pojedynek drużyn z niższych rejonów tabeli. Wcale to nie oznacza, że będzie on nudny, gdyż obie drużyny znane są ze swojej waleczności. W miniony weekend zarówno Poligon jak i beniaminek z Ćwiklic zdobyli pierwsze punkty, teraz przyszła kolej na następne. Na trzy punkty liczą na pewno obie drużyny ale... jak to zwykle bywa takie spotkania często kończą się.... remisem.

Nasze typy:
Shreku: 1
Andzejek X

Celtic – El-Ra Łąka, 10 październik, godzina 13:50
Celtic jest jedyną drużyną, która nie zdobyła jeszcze punktu. El-Ra jest zespołem, który stracił w dotychczasowych meczach tylko trzy punkty. Jeśli dodamy jeszcze, że El-Ra ma obecnie najlepszą obronę a Celtic najsłabszy atak, trudno przypuszczać aby Łączanie mogli przegrać ten mecz. Są faworytem i to zdecydowanym ale.... czy Celtic może sprawić niespodziankę? Jeśli by się tak stało, z pewnością była by to jedna z większych sensacji tej rundy.

Nasze typy:
Shreku: 2
Andzejek: 2

Riders – ATS Jakub, 10 październik, godzina 14:40
Czy beniaminek znajdzie receptę na zatrzymać mistrza ligi i lidera? Z pewnością będzie to bardzo trudne zadanie ale... nie niemożliwe. Mimo wszystko zwycięzców tej konfrontacji należy upatrywać w drużynie z Osiedla Daszyńskiego. Po ich stronie są wszystkie atuty jak choćby doświadczenie i ligowe ogranie. Nie można jednak skazywać beniaminka na z góry straconej pozycji gdyż.... to jest taka gra że.... dopóki piłka w grze.... :o)

Nasze typy:
Shreku: 2
Andzejek: 2

Żubry – Relaks, 10 październik, godzina 15:30
Jeden z ciekawszych meczów tej kolejki. Oba zespoły prezentują podobny poziom, oba zdobyły do tej pory 10 ligowych punktów. Która drużyna wzbogaci swoje konto o kolejne? Trudno przed tym meczem cokolwiek prorokować. Gdyż w zależności od tego jak ułoży się to spotkanie zwycięzcami mogą być i jedni i drudzy. W każdym bądź razie jeśli obie drużyny chcą powalczyć o podium na stratę punktów w tym meczu nie mogą sobie pozwolić. Dodatkowego smaczku tej konfrontacji może dodać rywalizacja dwóch najlepszych ligowych strzelców Kubiczek vs Czernecki. Kto będzie lepszy?

Nasze typy:
Shreku: X
Andzejek: 1

Prodrex – Szybkie Banany, 10 październik, godzina 16:20
Zmagania w VII kolejce zakończy najbardziej interesująco zapowiadający się pojedynek. Drużyny znają się bardzo dobrze gdyż razem trenują. Czy to pomoże w rozpracowaniu przeciwnika? Powszechnie jednak wiadomo, że sparing a mecz o punkty do dwa różne przedstawienia. Tak więc wszystko zależy teraz od tego, która drużyna zdołała ukryć więcej swoich „atutów” i czy będzie teraz potrafiła je wykorzystać w walce o ligowe punkty.

Nasze typy:
Shreku: 1
Andzejek: X

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.