pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 14 września 2013
  • wyświetleń: 1455

Trampkarze mł.: Trwa dobra seria

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Żaki" podaj

Czwarty mecz i czwarta wygrana. W Śląskiej Lidze Trampkarzy rocznika 2001 Piłkarze Iskry radzą sobie na razie znakomicie. W sobotę wyjątkowo mali piłkarze gościli na boisku Piast w Pszczynie, ale i tu zdołali wygrać, choć mecz z Raciborzem trzymał w napięciu do ostatnich sekund.

Trampkarze: Iskra - Unia Racibórz 14.09.2013
fot. Andzejek


Komentarz trenera Mateusza Piesiura:
"Po dobrej grze w pierwszej połowie prowadziliśmy 1:0. Na prowadzenie wyszliśmy w 15 minucie po akcji Patryka z Łukaszem Zjawińskim. Rom uruchomił Zjawę lewą strona boiska, ten minął obrońcę, wyłożył piłkę na 10 metr i Patryk sfinalizował akcje. Druga połowa była bardzo słaba w naszym wykonaniu, brakowało dokładności i spokoju w zbudowaniu akcji . Mimo to udało się stworzyć kilka sytuacji bramkowych. Dwie świetne sytuacje zmarnował Łukasz Zjawiński, ale przy trzeciej próbie w 44 minucie w końcu dopisało mu szczęście. Po strzale i rykoszecie obrońcy piłka wpadła do siatki. Pod koniec meczu Unia zdobyła kontaktową bramkę i mieliśmy bardzo nerwową końcówkę, ale szczęśliwie dowieźliśmy wynik do końca."

Trampkarze młodsi: MKS Iskra Pszczyna - KP Unia Racibórz 14.09.2013 · fot. Andzejek


MKS Iskra Pszczyna - KP Unia Racibórz 2:1 (1:0)
1:0 Patryk Rom (15.), 2:0 Łukasz Zjawiński (44.), 2:1 - (54.)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:

Olaf Marek, Kacper Wybrańczyk, Wojciech Kokot, Patryk Mizera, Dawid Fusek, , Patryk Rom, Łukasz Zjawiński, Eryk Soloch, Bartosz Kokot oraz Tomasz Kulicki, Kacper Bieszczad, Łukasz Płonka, Jakub Pysz. Trener: Mateusz Piesiur

Mateusz Piesiur, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Żaki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Żaki" podaj