pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 14 września 2013
  • wyświetleń: 2008

Trampkarze mł.: Remis na początek

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Żaki" podaj

Remis z Wisły wywieźli w piątkowe popołudnie trampkarze młodsi pszczyńskiej Iskry, który wyjazdowym meczem zainaugurowali nowy sezon w Tyskiej Lidze Trampkarzy Młodszych.

Trampkarze młodsi: LKS Wisła Mała - MKS Iskra Pszczyna 13.09.2013 · fot. Andzejek


Komentarz trenera Marcina Pastuszki:
"Najkrócej ten mecz można podsumować jednym zdaniem: pierwsze koty za płoty. Do premierowego meczu w Tyskiej Lidze Trampkarzy Młodszych zawodnicy Iskry przystąpili nieco stremowani pojedynkiem ze starszymi zawodnikami. Miało to przełożenie na szybko straconą pierwszą bramkę, gdzie brak zdecydowania obrońców wykorzystał zawodnik gospodarzy. Od tego momentu nasza gra zaczynał wyglądać coraz lepiej i pewniej. Dobre wyszkolenie techniczne oraz mądra gra piłką sprawiły, że w 12 minucie Kuba Ogrodnik doprowadził do wyrównania. Do końca pierwszej połowy kontrolowaliśmy grę stwarzając sobie kolejne sytuacje, a jedną z nich wykończył Kuba Nachyła po świetnym prostopadłym podaniu Bartka Bernarda. Po strzelonej bramce sędzina odgwizdała koniec pierwszej połowy.
Od początku drugiej staraliśmy się kontynuować dobrą grę, nie brakowało sytuacji bramkowych. Jedną z nich powinien wykorzystać Kuba Ogrodnik, jednak kiedy próbował oddać strzał na pustą już bramkę został brutalnie sfaulowany przez rywala, w efekcie czego został podyktowany rzut karny. Jedenastki nie wykorzystał Kacper Beberok, a Kuba niniejszą sytuację okupił kontuzją. Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić i kilka minut później po serii błędów obrońców straciliśmy bramkę. Do końca meczu swoje sytuacje mieli również Wieciech, Nachyła, Sobek, ale nie udało się już pokonać bramkarza gospodarzy, którzy w końcówce także mieli doskonałą sytuację do zdobycia bramki.

Podsumowując, na pewno pozostaje niedosyt, jednak należy cały czas pamiętać, że najważniejszą rzeczą nie jest wynik, a ciekawe i pozytywne spędzenie czasu połączone z nauką gry w piłkę nożną."


LKS Wisła Mała - MKS Iskra Pszczyna 2:2 (1:2)
bramki: 1:0, 1:1 Jakub Ogrodnik, 1:2 Jakub Nachyła, 2:2

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Michał Moroń, Dawid Lazar, Bartosz Musiolik, Kacper Beberok, Bartosz Bernard, Adam Góralczyk, Jakub Nachyła, Jakub Ogrodnik, Dominik Wieciech, Oskar Sobek, Maciej Ochot, Jakub Czorny. Trener: Marcin Pastuszka

Marcin Pastuszka, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Żaki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Żaki" podaj