pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 7 września 2013
  • wyświetleń: 2510

Trampkarze młodsi: Żywiec zdobyty

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Żaki" podaj

Komplet punktów po trzech seriach gier maja zawodnicy z Pszczyny grający w Śląskiej Lidze Trampkarzy rocznika 2001. W sobotnie południe na boisku w Żywcu młodzi piłkarze Iskry pokonali zespół Górala zdobywając pięć bramek.

Trampkarze: Czarni-Góral Żywiec - Iskra 07.09.2013
fot. Andzejek


Komentarz trenera Mateusza Piesiura:
"W 5 minucie błąd naszych obrońców wykorzystał zawodnik Górala. Wyrównaliśmy cztery minuty później, po główce Łukasza Zjawińskiego z rzutu rożnego. Na prowadzenie wyszliśmy po akcji Eryka Solocha, który dostał prostopadłą piłkę, minął obrońcę i technicznym strzałem pokonał bramkarza. Gospodarze doprowadzili do remisu po rzucie karnym i taki wynik zakończył pierwsza połowę.

W drugiej połowie przeważaliśmy pod każdym względem, przede wszystkim kondycyjnym. Efektem tego były trzy bramki zdobyte przez Iskrę. W 45 minucie piękną akcje całego zespołu wykończył "Zjawa". Później ten sam zawodnik przedryblował obrońców i uderzył wprost w bramkarza, lecz na posterunku był Kumor, który doskoczył do odbitej piłki i uderzył pod poprzeczkę. Ostatnia bramka padła w 58 minucie, piłkę na prawe skrzydło dostał Płonka, wbiegł w pole karne i wyłożył ją do pustej bramki Kumorowi."


Trampkarze młodsi: TS Czarni-Góral Żywiec - MKS Iskra Pszczyna 07.09.2013 · fot. Andzejek


TS Czarni-Góral Żywice - MKS Iskra Pszczyna 2:5 (2:2)
Bramki: 1:0 - (5.), 1:1 Łukasz Zjawiński (9.), 1:2 Eryk Soloch (12.), 2:2 - (20.), 2:3 Łukasz Zjawiński (45.), 2:4 - Franciszek Kumor (47.), 2:5 - Franciszek Kumor (58.)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Olaf Marek, Kacper Wybrańczyk, Wojciech Kokot, Patryk Mizera, Franciszek Kumor, Patryk Rom, Łukasz Zjawiński, Dawid Fusek, Eryk Soloch oraz Łukasz Płonka, Kacper Bieszczad, Jakub Pysz, Bartosz Kokot. Trener: Mateusz Piesiur

Mateusz Piesiur, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Żaki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Żaki" podaj