GKS II Katowice: Widawski - Mazurek, Kowalczyk Jakub, Gruszczyński, Kuciel - Widuch, Kuliński, Jarnot, Zapotoczny - Radionow, Kowalczyk

Ławka rezerwowych: Kucharski, Jeleń, Śmigiel, Januszkiewicz, Tomkowicz
II Trener: Jacek Gorczyca
Masażysta: Bogacka Katarzyna

Sędziują: Krybus Dawid, Dariusz Kowacz, Czesław Porwoł
Obserwator: Aleksander Frejowski

1' Rozpoczynają goście.
3' Jak na razie więcej piłką grają gospodarze.
6' Ciekwa akcja Iskry, ale Grajcarek nie wykorzystał dogodnej okazji do strzelenia bramki.
10' Słupek!! Piękny strzał Maroszka z 16 metrów, ale zabrakło szczęścia.
16' Ładna kontratak w wykonaniu piłkarzy GieKSy. Radionow obok bramki.
18' Świetna akcja Grajcarka, który podał Maroszkowi, lecz ten drugi przestrzelił.
28' 1:0!! Fenomenalny strzał Adama Maślorza z 25 metrów w samo "okienko".
35' Po bramce Maślorza tempo spotkania zmniejszyło się.
41' 2:0!! Ładny lob Maroszka.
42' 3:0!! Kolejna bramka Maroszka. Tym razem ładna akcja Maślorza i pewny strzał po długim słupku.
45' Koniec pierwszej połowy.
46' Zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy spotkania, fatalny błąd w obronie popełnia Jakub Krawczyk tracąc piłkę, w rezultacie czego zawodnik rezerw GieKSy wychodził na czystą pozycję, lecz jego zagranie lobem minimalnie mija bramkę.
51' Pierwsza żółta kartka dla zawodnika Iskry Pszczyna, Piotra Maroszka.
60' Spotkanie zdecydowanie straciło na jakości. Tępo meczu znacznie spadło, w rezultacie czego piłkarze obu ekip nie stwarzają sobie dogodnych okazji bramkowych.
65' Pierwsza zmiana w ekipie gospodarzy. Boisko opuszcza Piotr Pastuszak, a w jego miejsce wchodzi Kamil Żemła.
68' Druga żółta kartka dla zawodnika pszyńskiej Iskry, a mianowicie dla grającego z numerem jedenastym Mateusza Zamojdy.
69' Groźna akcja Iskry Pszczyna. Maroszek zagrywa prostopadłą piłkę do Łukasza Zaremskiego, który wrzuca piłkę na głowę Maślorza, lecz piłka po jego strzale w bezpiecznej odległości mija bramkę GieKSu.
79' Trzecia zmiana w ekipie gospodarzy. Boisko opuszcza Grajcarek, a w jego miejsce wchodzi Dawid Wdowiak.
86' Ostatnia zmiana w ekipie Iskry Pszczyna. Boisko opuszcza Rafał Klaja, a w jego miejsce Damian Kraus.
90' Kapitalna akcja Iskry. Piękne podanie Wdowiaka do Maślorza, który jak na srebrnej tacy wykłada piłkę do Piesiura, lecz ten marnuje stu procentową okazję.
90' Koniec spotkania. Iskra Pszczyna wygrywa wysoko z rezerwami GKS-u, bo aż 3-0. Adam Maślorz zdobył jedną bramkę, natomiast dublet dołożył Piotr Maroszek.

dragac, źródło: MKS Iskra Pszczyna