pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 5 września 2013
  • wyświetleń: 816

IV liga: Potrzebny komplet punktów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Seniorzy" podaj

Czwartoligowe rozgrywki wkraczają już powoli w poważną fazę i zespoły, które myślą, aby znaleźć się w "czubie" tabeli potrzebują punktów. Pszczyńska Iskra swój mecz w szóstej kolejce zagra u siebie z GKS-em II Katowice.

IV liga: Iskra - GKS GieKSa Katowice (plakat)
fot. EliteArt


Po laniu jakie urządziła sobie Iskra w Przyszowicach, gdzie pokonała tamtejszą Jedność 4:1 wydawało się, że mecz z GTS-em Bojszowy powinien być wygrany. Nic bardziej mylnego, bo derby rządzą się swoimi prawami i mocno zdeterminowani zawodnicy z Bojszów zagrali dobrze w obronie, a przede wszystkim udało im się strzelić jedną bramkę więcej od gospodarzy. Nie zapominajmy, że GTS dalej jest niepokonany w lidze.

Był to słaby występ w wykonaniu Iskry i po pierwszych dobrze wyglądających spotkaniach można być nawet lekko zaskoczonym, ale nie wracajmy już do przeszłości. Kolejny ważny mecz czeka Iskrę w sobotę. Rezerwy GieKSy zajmują ósme miejsce w tabeli z dorobkiem 7 punktów. Katowiczanie to drużyna nieprzewidywalna, a widać to po rezultatach jakie osiągali dotychczas. Goście przyjadą w mocnym składzie, bo pierwsza drużyna GieKSy swój mecz z Arką Gdynia rozegra dopiero 18 września.

Tak więc podsumowując. Mimo porażki w zeszłej kolejce to faworytem do zdobycia kompletu punktów są gospodarze.

Sędzią sobotniego spotkania będzie Pan Krybus Dawid (Racibórz).

Serdecznie zapraszamy na Stadion Miejski przy ulicy Bogedaina 22 w najbliższą sobotę o godz. 17:00.

dragac, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Seniorzy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Seniorzy" podaj