pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 2 września 2013
  • wyświetleń: 1118

Trampkarze młodsi w Lidze Śląskiej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Żaki" podaj

Udanie zainaugurowali rozgrywki w Śląskiej Lidze Trampkarzy rocznika 2001 zawodnicy pszczyńskiej Iskry. Z niedzielnej wyprawy do Żor zespół prowadzony przez Mateusza Piesiura przywiózł komplet punktów.

Komentarz trenera Mateusza Piesiura:
"Pierwsza połowa spotkania w naszym wykonaniu, mimo, iż byliśmy częściej w posiadaniu piłki była zbyt nerwowa. Brakowało dobrego wykończenia akcji i dokładnych podań, które otwierałyby drogę do bramki.
To co najlepsze zaczęło się w drugiej połowie. Najpierw kapitan naszego zespołu - Łukasz Zjawiński dostał prostopadłe podanie w pole karne, ładnym zwodem minął obrońcę rywala i lewą nogą przymierzył w okienko. 7 minut później debiutujący Eryk Soloch przeprowadził skuteczny rajd prawym skrzydłem i podwyższył wynik spotkania. Nasz zespół poszedł za ciosem i 3 minuty później Patryk Rom pięknym prostopadłym podaniem uruchomił "Zjawę", ten minął bramkarza i zdobył swoją drugą bramkę w meczu. Pod koniec spotkania bierną postawę w polu karnym naszych obrońców wykorzystał zawodnik z Żor i gospodarze zdobyli honorowe trafienie w tym meczu.

Jestem bardzo zadowolony, przede wszystkim z wyniku, ale również i z gry całego zespołu. Wszyscy, którzy dziś zagrali zaliczyli bardzo dobry mecz."


KS Żory - MKS Iskra Pszczyna 1:3 (0:0)
Bramki: 0:1 Łukasz Zjawiński (38.), 0:2 Eryk Soloch (42.), 0:3 Łukasz Zjawiński (45.), 1:3 - (50.)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Olaf Marek, Kacper Wybrańczyk, Wojciech Kokot, Patryk Mizera, Jakub Krawczyk, Eryk Soloch (55' Łukasz Płonka), Patryk Rom, Łukasz Zjawiński, Dawid Fusek (37' Jakub Pysz) oraz Kacper Bieszczad, Mateusz Różycki. trener: Mateusz Piesiur

Mateusz Piesiur, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Żaki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Żaki" podaj