pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 2 września 2013
  • wyświetleń: 1665

Bike Maraton w Wiśle

W sobotę 31 sierpnia w Beskidy zawitał Bike Maraton - jeden z największych cykli maratonów MTB. Wśród ponad 800 uczestników w wyścigu wzięła udział Kamila Płoszczyca z Woli, która rywalizowała na prestiżowym dystansie Mega (41 km, 1850 m przewyższeń).

Kamila Płoszczyca
Kamila Płoszczyca · fot. Leszek Żabiński


Wiślański wyścig rozgrywany na trudnych beskidzkich szlakach zakończył się zwycięstwem wolańskiej zawodniczki trenowanej przez Darię Wójcik. "Traciłam nieco na zjazdach, goniłam na podjazdach. Czułam się silna w jeździe pod górę, szybko odpoczywałam i mogłam jechać cały dystans w mocnym tempie. O zwycięstwie zadecydował ostatni podjazd, który pojechałam na maksa" - mówi o swoim starcie Kamila. Ostatecznie nad drugą zawodniczką w kategorii wiekowej udało się wypracować minutę przewagi.

Ten wynik pozwolił także na zajęcie trzeciego miejsca "open" wśród wszystkich kobiet startujących w wiślańskim maratonie.

Strona zawodniczki: www.kamila-ploszczyca.pl
Strona Bike Maraton: www.bikemaraton.com/

Leszek Żabiński

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.