Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 2 lipca 2013
  • wyświetleń: 2676

Turniej siatkówki w Woli

Gimnazjum nr 1 w Woli było gospodarzem kolejnego turnieju, w którym wziął udział zespół z rocznika 1999 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna. Podopieczne trenera Jarosława Płachno rywalizowały w nim z gospodyniami oraz UKS Setbol Oświęcim.

Patrząc przez pryzmat wyników zawody nie były udane dla naszych zawodniczek. Oba spotkania z turniejowymi rywalkami zakończyły się porażkami 0:2. Ważnym aspektem była jednak możliwość konfrontacji z innymi zespołami, dzięki którym nabywa się bezcennego ogrania. To ma zaprocentować w kontekście udziału w przyszłym sezonie w rozgrywkach młodziczek.

Zawody w Woli zakończyły się zwycięstwem UKS Setbol Oświęcim. Drugie miejsce przypadło gospodyniom.

UKS Centrum przy POSiR Pszczyna w Woli zagrał w składzie: Martyna Sęk, Anna Folek, Julia Jagodzińska, Agnieszka Kędzior, Iga Konior, Magdalena Gazda, Nastazja Zajączkowska, Natalia Humska, Bernadeta Stryczek, Patrycja Kłopeć, Magdalena Beczała, Hanna Pęciak, Wiktoria Kończalska. Trener: Jarosław Płachno. Najlepszą zawodniczką w zespole z Pszczyny wybrano Martynę Sęk.

Turniej siatkówki w Woli - 06.2013 · fot. POSiR Pszczyna

źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.